Menu główne

🔍
Telewizja MAXX 4K
UŻYTKOWANIE
 • Jak samemu pobrać nową wersję oprogramowania?

  Po uruchomieniu dekoder MAXX 4K sam weryfikuje czy jest dostępna nowsza wersja oprogramowania. Aby proces ten przebiegł w poprawny sposób należy zadbać o połączenie odbiornika MAXX 4K do sieci Internet za pośrednictwem WiFi.

 • Jaki jest domyślny kod PIN odbiornika MAXX 4K?

  Domyślny kod PIN do odbiorników MAXX 4K to 1111.

 • Co zrobić, jeśli zapomniałem ustawiony kod PIN?

  Należy skontaktować się z działem pomocy technicznej TOYA. Aby to uczynić, wystarczy zadzwonić pod numer 42 6333 888 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy https://toya.net.pl/kontakt .

 • Czy istnieje możliwość podłączenia projektora do odbiornika MAXX 4K?

  Tak.

 • Czy pilotem od odbiornika MAXX 4K można sterować urządzeniami typu: odbiornik TV, zestaw kina domowego itp. ?

  Pilot od odbiornika MAXX 4K można zaprogramować z jedną podstawową funkcją różnych urządzeń. Do tego celu służy przycisk „ TV” .

  Aby to zrobić należy :

  - przygotować oba piloty

  - na pilocie odbiornika MAXX 4K wcisnąć przycisk: TV(górny) i przytrzymać go do momentu aż dioda na pilocie zacznie mrugać na czerwono. Stan gotowości do zaprogramowania utrzymuje się przez 30 sekund.

  - skierować oba piloty czujnikami podczerwieni do siebie (przody pilotów) i wcisnąć wybrany przycisk od innego urządzenia

  - przechwytywania sygnału z innego pilota sygnalizowane jest kilkukrotnym mrugnięciem diody

  - przycisk zostanie zaprogramowany w momencie gdy dioda na pilocie MAXX 4K zgaśnie

  W wyżej opisany sposób można przechwycić sygnał z pilotów do różnych urządzeń, ale należy pamiętać, że każdorazowe programowanie przycisku TV usuwa poprzedni zapis.

 • Mam wykupiony pakiet CANAL+ Prestige, czy mogę korzystać z aplikacji CANAL+?

  Tak. Każdy z abonentów mający wykupiony pakiet CANAL+ Prestige może w ramach swojego pakietu korzystać z serwisu CANAL+ online. Dane niezbędne do pierwszego logowania znajdują się w eBOA.

 • Mam wykupiony pakiet HBO Max, czy mogę korzystać z aplikacji HBO Max?

  Tak. Każdy z abonentów mający wykupiony pakiet HBO Max może w ramach swojego pakietu korzystać z serwisu HBO Max. Dane niezbędne do pierwszego logowania znajdują się w eBOA.

 • Czy Catchup TV jest dostępny na wszystkich kanałach?

  Dostępność usługi zależy od nadawcy danego kanału, jego polityki i posiadanych praw licencyjnych. Lista kanałów będzie sukcesywnie powiększana.

 • EPG - Przewodnik TV nie wyświetla poprawnie danych

  Sprawdź czy odbiornik posiada aktywne połączenie do Internetu / WiFi.

 • Funkcje głosowe nie działają

  Sprawdź poprawność parowania pilota. Potwierdzeniem prawidłowego sparowania pilota jest niebieska dioda podczas wciśnięcia dowolnego przycisku. W przeciwnym wypadku zapala się dioda czerwona.
  Dodatkowo należy sprawdzić czy funkcje głosowe są włączone. W tym celu trzeba wejść do Menu, następnie Ustawienia, potem Ustawienia systemu, kolejno Ustawienia urządzenia i Asystent Google. Przycisk Włącz powinien być aktywny.

 • Jak sparować pilot z odbiornikiem?

  Parowanie pilota z odbiornikiem odbywa się podczas pierwszej instalacji odbiornika.
  Można je jednak wykonać również w dowolnym momencie wybierając Menu, następnie Ustawienia potem Ustawienia systemu, kolejno Piloty i akcesoria. Potwierdzeniem prawidłowego sparowania pilota jest niebieska dioda podczas wciśnięcia dowolnego przycisku. W przeciwnym wypadku zapala się dioda czerwona.

 • Co to jest profil dziecięcy i jak go uruchomić?

  Jedną z dodatkowych funkcjonalności jest możliwość uruchomienia na odbiorniku MAXX 4K, profilu dziecięcego. Włączenie jego dostępne jest z podmenu bocznego przycisku(z lewej). Skutkuje to przełączeniem trybu działania odbiornika 4K MAXX w kontent stricte przeznaczony dla dzieci. Zmiana ta dotyczy kanałów telewizyjnych, EPG, CatchUP TV, czy VOD. W ten sposób mamy pewność, że młodsi widzowie nie bedą mieli dostępnych materiałów, które nie są ze względów wiekowych, dla nich przeznaczonych. Poprzez włączenie kontroli rodzicielskiej w Ustawieniach odbiornika, każda zmiana profilu będzie zabezpieczona kodem PIN.

 • Czy odbiornik 4K MAXX zawiera predefiniowane listy ulubionych kanałów?

  Oprócz możliwości stworzenia swojej listy ulubionych kanałów, zmienić jej nazwę, czy przesortować kanały, mamy do dyspozycji 10 podzielonych na podkategorie list ulubionych kanałów. Każda predefiniowana lista zawiera już kanały z wybranej podkategorii, w związku z czym nie ma potrzeby edytować jej zawartości.

 • Czy jest możliwość użytkowania eBOA za pośrednictwem platformy MAXX 4K?

  Tak. Usługa eBOA dostępna jest w bocznym podmenu(z lewej strony) i zabezpieczona jest ona kodem PIN(nie wymaga dodatkowego logowania). Dzięki tej dodatkowej funkcjonalności abonent ma możliwość sprawdzić swoje saldo, zmienić pakiet telewizyjny, czy zakupić inną usługę TOYA. Do poprawnego działania eBOA niezbędna jest wcześniejsza rejestracja konta abonenckiego(https://eboa.toya.net.pl/auth/register) .

,