Menu główne

Telefonia komórkowa i internet mobilny Telefonia komórkowa i internet mobilny

 • TOYAmobilna 1 5G

  16,90 zł /mies.
  Nielimitowane połączenia, SMS, MMS w Polsce i w roamingu. Pakiet Internetu 1 GB zawierający pulę danych w Unii Europejskiej.
   
 • TOYAmobilna 5 5G

  26,90 zł /mies.
  Nielimitowane połączenia, SMS, MMS w Polsce i w roamingu. Pakiet Internetu 5 GB zawierający pulę danych w Unii Europejskiej.
   
 • TOYAmobilna 20 5G

  36,90 zł /mies.
  Nielimitowane połączenia, SMS, MMS w Polsce i w roamingu. Pakiet Internetu 20 GB zawierający pulę danych w Unii Europejskiej.
   
 • TOYAmobilna 50 5G

  46,90 zł /mies.
  Nielimitowane połączenia, SMS, MMS w Polsce i w roamingu. Pakiet Internetu 50 GB zawierający pulę danych w Unii Europejskiej.
   
 • TOYAmobilna 100 5G

  56,90 zł /mies.
  Nielimitowane połączenia, SMS, MMS w Polsce i w roamingu. Pakiet Internetu 100 GB zawierający pulę danych w Unii Europejskiej.
   
Zalety oferty

Oferta jasna, bez dodatkowych niespodzianek.

Możliwość zachowania dotychczasowego
numeru (bezpłatnie).

Umowa na 12 miesięcy.

Doskonałe uzupełnienie oferty telefoni stacjonarnej.

Bezpłatna możliwość odbierania na komórce
z TOYAmobilna połączeń na numery TOYAtel.

Darmowe połączenia z TOYAtel na komórki
w TOYAmobilna.

Zobacz również

Prezentowana oferta obowiązuje przy zawieraniu umowy z 24 miesięcznym okresem zobowiązania z Nowymi Abonentami TOYA w ramach promocji „Łączenie Usług”. Promocja „Łączenie Usług” nie obejmuje telewizyjnego pakietu bazowego Naziemny+. Do Pakietów Premium – Canal+ i HBO zastosowanie mają odrębne postanowienia regulaminów Promocji. Ceny abonamentu (z VAT) dotyczą umów z ekoFakturą. Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie. Niniejsze informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia Umowy i Regulaminów w tym Regulaminu Promocji „Łączenie Usług” dostępnych w BOA i na www.toya.net.pl. Warunkiem skorzystania z Promocji jest jednoczesne zamówienie, w przypadku TOYAnet dodatkowo płatnej usługi dodatkowej Bezpieczny Internet.
,