Menu główne

14-04-2023

Ambilight w telewizorach - co to za technologia?

Zastanawiasz się nad zakupem nowego telewizora? Poza wielkością ekranu, rozdzielczością, jakością obrazu czy dźwięku warto zwrócić uwagę na technologię Ambilight. Z artykułu dowiesz się, jak działa, kiedy się przydaje oraz czy warto z niej korzystać.

Czytaj dalej

14-04-2023

Czym charakteryzują się telewizory LED od QLED? Poznaj różnice!

Czy wiesz, że nawet w 97% polskich domów jest co najmniej 1 telewizor? Wielkość ekranu, rozdzielczość czy jakość dźwięku to tylko jedne z istotnych cech podczas wybierania nowego modelu. Liczy się też matryca wyświetlająca obraz, a z nią ma związek zarówno technologia LED, jak i QLED. Dowiedz się, co oznaczają te nazwy i jak wpływają na jakość wizji.

Czytaj dalej

27-03-2023

Czym kierować się przy wyborze Internetu?

Sieć już dawno przestała być jedynie źródłem rozrywki czy wiadomości o świecie. Dziś służy również do pracy i nauki, a także do zarządzania własnymi finansami, opłacania rachunków, robienia zakupów czy załatwiania spraw w urzędach i zarządzania kalendarzem. Duża liczba użytkowników sprawia, że dostawcy Internetu oferują różnorodne pakiety. Jak wybrać ofertę dla siebie? Wskazówki znajdziesz w poniższym artykule.

Czytaj dalej

27-03-2023

Dlaczego warto kupić usługi od TOYA online?

Internet i telewizja od jednego dostawcy to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też czasu. Jedno konto w elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta, łatwy dostęp do faktur, czy możliwość zamawiania usług online to ułatwienia dla wszystkich, którzy cenią wygodę. Dodatkowo TOYA umożliwia personalizowanie pakietów, np. o dodatkowe kanały filmowe HBO albo CANAL+.

Czytaj dalej

08-03-2023

Jak dobrać pakiet filmowy do swoich potrzeb?

Jesteś kinomaniakiem, lubisz być na bieżąco z nowościami filmowymi albo nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś odpuścić serial, o którym wszyscy mówią? Pora wybrać skrojony na miarę pakiet filmowy. W TOYA masz do wyboru m.in. pakiety HBO Max, CANAL+ czy FilmBox.

Czytaj dalej

10-02-2023

Zadbaj o bezpieczeństwo w sieci – poznaj usługi TOYA, które Ci w tym pomogą

Przy wyborze dostawcy internetu liczy się nie tylko prędkość, czy cena usługi, ale też – bezpieczeństwo korzystania z niej. W TOYA dbamy o to, by klienci, korzystając z sieci, nie musieli obawiać się takich zagrożeń jak złośliwe oprogramowanie czy ataki hakerskie.

Czytaj dalej