Menu główne

29-11-2021

Internet mobilny – ile transferu danych potrzebujesz do oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry?

Ze względu na pandemię wiele osób więcej czasu spędza w domu i częściej użytkuje łącze stacjonarne, ale internet mobilny wciąż cieszy się dużą popularnością. Jak oszacować zużycie transferu danych?

Czytaj dalej

08-11-2021

Jak wybrać łącze internetowe do pracy zdalnej?

Trwająca pandemia zmusiła wielu pracodawców do przejścia na pracę zdalną lub tryb hybrydowy. Dla pracowników, których to dotyczy, szybkie i stabilne łącze internetowe stało się dobrem pierwszej potrzeby. Pytanie zatem, jaki internet do pracy zdalnej będzie najlepszy?

Czytaj dalej

18-10-2021

Zalety korzystania z telefonu stacjonarnego

W latach 90. XX wieku telefon stacjonarny był obecny w niemal każdym, polskim domu. Wraz z rozwojem technologii i zmianą oczekiwań rynek podbiły najpierw telefony komórkowe, a potem bardziej nowoczesne smartfony. Z wersji stacjonarnej korzysta nadal ponad 3,5 mln polskich Abonentów. Jakie są zalety telefonu stacjonarnego? Sprawdź, dlaczego warto go mieć w swoim domu i pracy.

Czytaj dalej

27-09-2021

Czym jest i jak działa światłowód?

Światłowody wykorzystywane są między innymi w medycynie, technice laserowej, optoelektronice czy telekomunikacji. Wielu osobom kojarzą się właśnie z szybkim, niezawodnym łączem internetowym.

Czytaj dalej

06-09-2021

Telewizja w telefonie – jak oglądać filmy i seriale podczas wakacji?

Wakacje to czas urlopowych wyjazdów, ale również częstszego spędzania czasu poza domem. Okres ten nie musi jednak oznaczać rezygnacji z oglądania filmów, seriali czy wydarzeń sportowych. Jest przecież telewizja w telefonie, z której można korzystać niezależnie od aktualnego miejsca pobytu.

Czytaj dalej