Menu główne

telewizor i komputer w miły pastelowych kolorach

07-05-2024

Telewizja i Internet w pakiecie – dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne?

Telewizja i Internet w pakiecie – dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne? Wiele osób, zamiast decydować się na podpisanie osobnych umów na dostawę Internetu i telewizji, wybiera opcję w dwupaku. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy cenią sobie racjonalne planowanie domowego budżetu. Czy telewizja i Internet w pakiecie są rzeczywiście korzystne, a jeśli tak to dlaczego?

Czytaj dalej

wiejski domek w ciepłym świetle słońca

19-04-2024

Jaki Internet do domu na wsi sprawdzi się najlepiej?

Mieszkańcy wsi często borykają się z problemem dostępu do szybkiego łącza i znalezieniem niezawodnego dostawcy Internetu. Sprawdź możliwości sieciowe dla domów na wsi i wybierz najlepszą opcję!

Czytaj dalej

Chłopiec wpatrzony w smartfon

19-04-2024

Jak zablokować dziecku Internet w telefonie?

Internet jest źródłem wiedzy i rozrywki oraz umożliwia kontakt z rówieśnikami, dlatego warto pozwalać dziecku z niego korzystać. Jako rodzic musisz jednak czuwać nad aktywnością swojej pociechy w sieci. Internet i urządzenia mobilne są też pełne zagrożeń – od zbyt długiego czasu spędzanego przed ekranem po złośliwe oprogramowania, oszustwa i przemoc. Sprawdź, jak zablokować dziecku Internet i jak działa kontrola rodzicielska w TOYA.

Czytaj dalej

Ogromna świecąca neonowa cyfra sześć

05-03-2024

Wi-Fi 6 – co to jest i jakie daje możliwości?

Wraz z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi przepustowości sieci, standard Wi-Fi stale ewoluuje, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników. Jednym z najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie jest Wi-Fi 6. Dowiedz się, czym jest i jakie niesie możliwości.

Czytaj dalej

fantastyczny, stary telewizor w pięknym świetle z tęczą w ekranie

26-02-2024

Jaka powinna być częstotliwość odświeżania ekranu w telewizorze?

Częstotliwość odświeżania ekranu TV wydaje się mniej istotna niż wielkość, rozdzielczość czy technologia wykonania matrycy telewizora. Są jednak sytuacje, gdy wyższa wartość tego parametru niż standardowe 50/60 Hz przełoży się na płynniejszy obraz i bardziej wciągającą rozrywkę. Podpowiadamy, co warto wiedzieć o odświeżaniu ekranu.

Czytaj dalej

ruter stojący w mieszkaniu

27-01-2024

Gdzie najlepiej postawić router i jak wzmocnić jego sygnał?

Dobrze umiejscowiony router pomoże zapewnić Ci sprawnie działającą sieć Wi-Fi w domu lub mieszkaniu. Przy wyborze odpowiedniego miejsca na urządzenie zwróć uwagę, co może zakłócać jego pracę oraz gdzie najczęściej korzystasz z Internetu. Zatem gdzie najlepiej postawić router? Jak wzmocnić sygnał i zasięg routera, gdy jest niewystarczający? Sprawdź nasze porady i korzystaj z Wi-Fi tak, jak lubisz.

Czytaj dalej

,