Menu główne

10-02-2023

Poznaj pakiety TOYA i wybierz najlepszy dla siebie!

W TOYA oferujemy cztery podstawowe pakiety telewizji i internetu, a także szereg pakietów premium i tematycznych. Czym różnią się między sobą poszczególne propozycje, na co zwrócić uwagę przy wyborze i jak łączyć pakiety, by móc oglądać wszystko, na czym nam zależy?

Czytaj dalej

08-09-2022

Od czego zależy stabilność internetu?

Twój internet nie działa tak szybko jakbyś tego oczekiwał? Utrudnia Ci to pracę lub nie pozwala w pełni cieszyć się rozrywką? Jaki internet jest najbardziej stabilny?

Czytaj dalej

03-08-2022

Jaki jest zasięg światłowodu w Łodzi i okolicach?

W 2017 roku TOYA została zwycięzcą drugiego konkursu zorganizowanego w ramach POPC, czyli Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Celem tego programu jest zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego szerokopasmowego Internetu. Projekt TOYA zakłada budowę sieci NGA (ang. Next-generation access) w Łodzi oraz okolicach, czyli w powiatach: pabianickim, brzezieńskim, zgierskim i łódzkim wschodnim. Budowa sieci na tym obszarze dobiega powoli końca, a wiele gospodarstw domowych i placówek oświatowych zostało już podłączonych do sieci.

Czytaj dalej

14-06-2022

Internet w telefonie – idealny na wakacyjne miesiące

Wakacje to okres częstszego spędzania czasu poza domem, wyjazdów urlopowych, czy też pieszych i rowerowych wycieczek. Dobrze jest zatem zadbać o dobry Internet w telefonie, który pozwoli sprawnie korzystać z sieci, niezależnie od miejsca pobytu.

Czytaj dalej

13-05-2022

TOP5 zalet Internetu światłowodowego

Światłowód to jedna z najnowszych i najdoskonalszych technologii zapewniających dostęp do sieci. Warto zatem bliżej przyjrzeć się temu, jak działa i jakie są jego najważniejsze zalety.

Czytaj dalej

19-04-2022

Jak przygotować się na zmiany w sposobie nadawania telewizji naziemnej?

Rozpoczęta w marcu zmiana standardu nadawania telewizji naziemnej zakończy się na terenie całego kraju 27 czerwca. Co to oznacza dla widzów telewizji? Czy zmiana obejmie także abonentów telewizji kablowych?

Czytaj dalej