Menu główne

Poznaj pakiet CANAL+ i wybierz dopasowany do Ciebie!

CANAL+ na życzenie serwis VOD dostępny w interaktywnych odbiornikach 3G/MAXX (zakładka Free VOD), zawierający dostęp do bogatych bibliotek CANAL+. Kilkaset godzin wybranych filmów, całych sezonów seriali i dokumentów.
CANAL+ online serwis streamingowy, dostępny na komputerach, urządzeniach mobilnych (iOS i Android), platformach Smart TV w odbiornikach telewizyjnych z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz na przystawkach Android TV i Apple TV. Umożliwia on oglądanie wszystkich 13 kanałów linearnych z pakietu Prestige i posiada dostęp do tysięcy filmów, seriali na życzenie z bogatej biblioteki VOD CANAL+. Dodatkową atrakcją jest dostęp do następujących kanałów tematycznych grupy CANAL+: Ale Kino+, Planete+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, Novelas+, MiniMini+, teleTOON+, wraz z możliwością oglądania wybranych programów, nawet po kilkunastu godzinach od emisji (Catch up TV). Warto zaznaczyć, że wszystkie kanały z pakietu CANAL+ Prestige oraz tematyczne, są dostępne poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej.
Wszystkie treści można odtwarzać w trzech streamach jednocześnie.
Uwaga 1. W serwisie CANAL+ online Canal+ 4K Ultra HD jest dostępny jedynie na platformie Smart TV.
Uwaga 2. Canal+ 4K Ultra HD będzie tylko dostępny w odbiornikach cyfrowych 4K. Abonenci korzystający z modułu CI+ z uwagi na wymogi licencyjne związane z systemem zabezpieczeń treści nie będą mieć dostępu do kanału, pomimo posiadania pakietu CANAL+ Prestige. Zachęcamy w takim przypadku do wymiany modułu CI+ na odbiornik 4K.

Pakiet CANAL+ PRESTIGE można zamówić do wszystkich pakietów bazowych.

Pakiety CANAL+ są dostępne w wariantach:

CANAL+ PRESTIGE:

  • Z okresem zobowiązania 24 miesiące - cena 45 zł / mies.

CANAL+ PRESTIGE:

  • Z okresem zobowiązania 12 miesięcy - cena 49 zł / mies.
Chcę wykupić pakiet Premium CANAL+ PRESTIGE  

I.   Mam dowolny pakiet bazowy

W tych przypadkach za 2 minuty aktywujemy pakiet Canal+ Prestige.

 

II.   Nie jestem Abonentem i chcę wykupić pakiet telewizyjny wraz z Canal+ Prestige

,