Praca w TOYA

Jako TOYA Sp. z o.o. jesteśmy firmą z wyłącznym udziałem kapitału polskiego. Istniejemy na rynku już od ponad 20 lat. Docieramy do 160 tysięcy mieszkań oferując Kablową Telewizję Cyfrową, Internet i Telefon stacjonarny. Niedawno do naszej oferty dołączyły usługi mobilne – Telefon i Internet. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Łodzi, Pabianic, Kutna, Piotrkowa Trybunalskiego, Mysłowic, Przemyśla i Pisza.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju naszej firmy proponujemy Ci pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w Łodzi i Pabianicach.

Nie wiesz czy ta praca jest dla Ciebie? Sprawdź:

  • jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • jesteś otwarty na nowości,
  • nudzi Cię praca przy biurku wśród stosu dokumentów,
  • łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi,
  • lubisz gdy praca jest dla Ciebie wyzwaniem,
  • zawsze dążysz do wyznaczonego celu,
  • jesteś osobą kreatywną, samodzielną, zorganizowaną,
  • chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe,
  • znasz podstawy MS Office i umiesz korzystać z komputera,
  • nie chcesz pracować w godzinach od - do

Nawet jeżeli odpowiedź ”TAK” padła tylko przy jednym punkcie zobacz co oferujemy:

  • pracę dla każdego bez ograniczenia wieku oraz wykształcenia,
  • pracę również dla osób bez doświadczenia w sprzedaży,
  • pomoc w postaci szkoleń wdrożeniowych i podnoszących Twoje kwalifikacje,
  • stałe wsparcie ze strony Trenerów,
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, minimum 12 godzin w tygodniu,
  • wynagrodzenie: stała podstawa +przejrzysty system prowizyjny,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub też umowy cywilnoprawnej,
  • atrakcyjny system premiowy w postaci premii oraz nagród rzeczowych

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie relacji oraz dobrego wizerunku firmy,
  • aktywna sprzedaż usług w terenie,
  • przekazywanie niezbędnych informacji dotyczących sprzedaży do Koordynatorów,
  • prowadzenie negocjacji i podpisywanie kontraktów

Jeżeli:

  • chcesz pracować w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • szukasz pracy w przyjaznej atmosferze wśród sympatycznych osób,
  • chcesz zdobyć doświadczenie w kontaktach z klientami,
  • szukasz pracy, która pozwoli Ci na realizację Twoich marzeń

Wyślij swoje CV na adres: dsarekrutacja@toya.net.pl, nie zapomnij dopisać klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Łąkowej 29 aktualnie i w przyszłości w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Firma TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w związku z wdrażaniem oferty dla klientów biznesowych poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy Biznesowego ds. Telekomunikacji.

Twoje główne obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów biznesowych oraz budowanie trwałych relacji z klientami
  • realizacja celów wyznaczonych przez przełożonego (sprzedażowych, jakościowych, wartościowych)
  • sprzedaż usług dedykowanych dla klientów biznesowych
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • stałe rozwijanie i aktualizowanie wiedzy i umiejętności sprzedażowych
  • bieżące raportowanie efektów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów biznesowych

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z klientami
  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług telekomunikacyjnych do klientów biznesowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność kreowania potrzeb Klienta
  • wysoka orientacja na wynik
  • wysoka komunikatywność
  • organizowanie i planowanie pracy
  • innowacyjność
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w jednej z największych TV kablowych w kraju
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dołącz do nas:

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: b2b@toya.com.pl.
Prosimy zatytułowanie e-maila: "Rekrutacja_B2B" Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV (życiorysie) dodatkowej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie również dla potrzeb niezbędnych do realizacji innych procesów rekrutacyjnych w TOYA Sp. z o.o. oraz Spółkach zależnych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy na inne stanowiska nie będzie rozpatrywana.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość sieci opartych na TCP/IP, w tym zaawansowanej administracji switchami/routerami m.in. Cisco poparta stosownymi certyfikatami i min. 4 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowisku administratora sieci
  • dobra znajomosc systemow linux
  • dobra znajomosc perl/bash/mysql

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia wyższego związanego z informatyka,
  • praktycznej wiedzy na temat bezpieczeństwa sieciowego ,
  • zaangażowania w wykonywane prace,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii,
  • bardzo miłą atmosferę pracy.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy nadsyłać na adres: TOYA Sp. z o.o., ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź lub email: r.banas@toya.net.pl

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.