Menu główne

Praca w TOYA

Jako TOYA Sp. z o.o. jesteśmy firmą z wyłącznym udziałem kapitału polskiego. Istniejemy na rynku już od ponad 20 lat. Docieramy do 160 tysięcy mieszkań oferując Kablową Telewizję Cyfrową, Internet i Telefon stacjonarny. Niedawno do naszej oferty dołączyły usługi mobilne – Telefon i Internet. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Łodzi, Pabianic, Kutna, Piotrkowa Trybunalskiego, Mysłowic, Przemyśla i Pisza.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju naszej firmy proponujemy Ci pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w Łodzi i Pabianicach.

Nie wiesz czy ta praca jest dla Ciebie? Sprawdź:

  • jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • jesteś otwarty na nowości,
  • nudzi Cię praca przy biurku wśród stosu dokumentów,
  • łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi,
  • lubisz gdy praca jest dla Ciebie wyzwaniem,
  • zawsze dążysz do wyznaczonego celu,
  • jesteś osobą kreatywną, samodzielną, zorganizowaną,
  • chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe,
  • znasz podstawy MS Office i umiesz korzystać z komputera,
  • nie chcesz pracować w godzinach od - do

Nawet jeżeli odpowiedź ”TAK” padła tylko przy jednym punkcie zobacz co oferujemy:

  • pracę dla każdego bez ograniczenia wieku oraz wykształcenia,
  • pracę również dla osób bez doświadczenia w sprzedaży,
  • pomoc w postaci szkoleń wdrożeniowych i podnoszących Twoje kwalifikacje,
  • stałe wsparcie ze strony Trenerów,
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, minimum 12 godzin w tygodniu,
  • wynagrodzenie: stała podstawa +przejrzysty system prowizyjny,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub też umowy cywilnoprawnej,
  • atrakcyjny system premiowy w postaci premii oraz nagród rzeczowych

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie relacji oraz dobrego wizerunku firmy,
  • aktywna sprzedaż usług w terenie,
  • przekazywanie niezbędnych informacji dotyczących sprzedaży do Koordynatorów,
  • prowadzenie negocjacji i podpisywanie kontraktów

Jeżeli:

  • chcesz pracować w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • szukasz pracy w przyjaznej atmosferze wśród sympatycznych osób,
  • chcesz zdobyć doświadczenie w kontaktach z klientami,
  • szukasz pracy, która pozwoli Ci na realizację Twoich marzeń

Wyślij swoje CV na adres: dsarekrutacja@toya.net.pl, nie zapomnij dopisać klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Łąkowej 29 aktualnie i w przyszłości w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Firma TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w związku z wdrażaniem oferty dla klientów biznesowych poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy Biznesowego ds. Telekomunikacji.

Twoje główne obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów biznesowych oraz budowanie trwałych relacji z klientami
  • realizacja celów wyznaczonych przez przełożonego (sprzedażowych, jakościowych, wartościowych)
  • sprzedaż usług dedykowanych dla klientów biznesowych
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • stałe rozwijanie i aktualizowanie wiedzy i umiejętności sprzedażowych
  • bieżące raportowanie efektów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów biznesowych

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z klientami
  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług telekomunikacyjnych do klientów biznesowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność kreowania potrzeb Klienta
  • wysoka orientacja na wynik
  • wysoka komunikatywność
  • organizowanie i planowanie pracy
  • innowacyjność
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w jednej z największych TV kablowych w kraju
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dołącz do nas:

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: b2b@toya.com.pl.
Prosimy zatytułowanie e-maila: "Rekrutacja_B2B" Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV (życiorysie) dodatkowej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie również dla potrzeb niezbędnych do realizacji innych procesów rekrutacyjnych w TOYA Sp. z o.o. oraz Spółkach zależnych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy na inne stanowiska nie będzie rozpatrywana.

Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.