Internet
Baner

Zalety Internetu stacjonarnego

Usługa dostępu do Internetu TOYAnet to kluczowa usługa dla współczesnego domu, jego mieszkańców oraz każdego biura. Zaletami usługi świadczonej przez TOYA jest duży wybór różnorodnych pakietów dostosowanych do potrzeb użytkowników oraz jej stabilność i bezawaryjność. Modem dostarczany przez TOYA potrafi obsłużyć do 32 komputerów, a opcja dostępu bezprzewodowego dostępu WiFi (w standardzie N) pozwala na wydajną obsługę wszystkich urządzeń mobilnych w domu.

  • Pięć pakietów dostosowanych do różnych potrzeb
  • Konto i przestrzeń na własna stronę www
  • Zdalny dostęp do poczty elektronicznej
  • Bezpieczeństwo i stabilność
  • Dodatkowe pakiety bezpieczeństwa
Oferta internetu
 

Promocja „Śmieszne ceny wracają” ograniczona czasowo i terytorialnie. Wszystkie podane ceny abonamentu brutto (z VAT) z ekoFakturą i aktywną usługą TOYAtv.
Niniejsze informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia Umowy i Regulaminów, dostępnych w BOA i na www.toya.net.pl.

 

Krótsza umowa, niższy abonament,
możliwość zawieszenia usługi.

Usługa "Internet studencki" to optymalny wybór pakietów dostosowanych do potrzeb studenta oraz jej stabilność i bezawaryjność.

Modem dostarczany przez TOYA potrafi obsłużyć do 32 komputerów, a opcja bezprzewodowego dostępu - WiFi pozwala na wydajną obsługę wszystkich urządzeń mobilnych w domu.

Zabezpiecz swoje dane

Oprogramowanie "Bezpieczny Internet", to dwie lub trzy licencje, które zabezpieczą Twój komputer, tablet i smartfon.

Licencja zapewnia bezpieczenstwo systemów: Windows, Mac oraz Android. Dzięki wygodnemu, intuicyjnemu interfejsowi można zarządzać urządzeniami, które będą w danym momencie objęte ochroną

Płacisz za tyle, ile wykorzystasz.

Na jednej karcie SIM oferujemy telefonię komórkową i mobilny dostęp do Internetu. Dla laptopa dostępny jest szybki modem USB.

Oferta jest prosta i przejrzysta, bez dodatkowych niespodzianek. Wystarczy 6 zł na start.

Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.