Menu główne

13-05-2022

TOP5 zalet Internetu światłowodowego

Światłowód to jedna z najnowszych i najdoskonalszych technologii zapewniających dostęp do sieci. Warto zatem bliżej przyjrzeć się temu, jak działa i jakie są jego najważniejsze zalety.

Czytaj dalej

19-04-2022

Jak przygotować się na zmiany w sposobie nadawania telewizji naziemnej?

Rozpoczęta w marcu zmiana standardu nadawania telewizji naziemnej zakończy się na terenie całego kraju 27 czerwca. Co to oznacza dla widzów telewizji? Czy zmiana obejmie także abonentów telewizji kablowych?

Czytaj dalej

28-03-2022

Rozgrywka multiplayer ze znajomymi – jaka prędkość internetu będzie wystarczająca?

Gracze mają inne potrzeby internetowe niż zwykli użytkownicy. Używają internetu znacznie bardziej intensywnie. Ważna jest jednak nie tylko prędkość internetu, ale także inne parametry łącza. Na co zwrócić uwagę przy wyborze internetu dla gracza?

Czytaj dalej

21-02-2022

Cyberbezpieczeństwo – jak wybrać bezpieczny internet?

Przybywa zagrożeń w sieci. Internauci są często głównym celem hakerów oraz wszelkich innych przestępców internetowych. Pytanie zatem, jak bezpiecznie korzystać z internetu i uchronić się przed e-zagrożeniami?

Czytaj dalej

17-01-2022

Jak dobrać pakiet internetowy do potrzeb studenta?

Poprzedni rok akademicki upłynął pod znakiem nauki zdalnej, weryfikując potrzeby studentów w kwestii łącz internetowych. Semestr zimowy 2021/2022 rozpoczął się w formie zajęć stacjonarnych, co nie oznacza jednak, że potrzeba szybkich i stabilnych łącz internetowych jest nieaktualna.

Czytaj dalej

20-12-2021

Telewizja w 4K – jakie warunki musisz spełnić, by oglądać obraz w najwyższej rozdzielczości?

Wedle rynkowych prognoz rozdzielczość 4K w niedalekiej przyszłości zastąpi standard HD. Co kryje się pod tym terminem? Co oferuje telewizja 4K i dlaczego określana jest mianem „rewolucyjnej”? Jakie warunki musisz spełnić, by cieszyć się doskonałej jakości obrazem?

Czytaj dalej