Menu główne

Kobieta i mężczyzna, seniorzy uśmiechają się korzystając z laptopa

17-01-2024

Jak wprowadzić seniora w świat internetu?

Rosnąca liczba seniorów w Internecie doskonale pokazuje, że mogą świetnie sobie radzić z obsługą komputera, smartfonu, aplikacji mobilnych czy przeglądarki internetowej. Wciąż nie brakuje jednak osób starszych, które czują opór przed cyfryzacją – często z obawy, że „coś zepsują”, „coś naklikają” lub „i tak nie będą nic widzieć”. W takiej sytuacji potrzebna jest pomoc bliskich, którzy bardziej polubili się z technologią. Dowiedz się, jak udowodnić rodzicom czy dziadkom, że Internet to dobre miejsce dla seniora!

Czytaj dalej

Mężczyzna i kobieta w trakcie pracy w biurze przy internecie

17-01-2024

Internet dla firmy – jaki wybrać?

Internet to nieodłączny element funkcjonowania każdego biznesu. Wybór odpowiedniego dostawcy jest kluczowy dla efektywnej pracy i komunikacji. Internet dla firmy ma w swojej ofercie również TOYA. Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę, wybierając ten produkt i dowiedz się, z jakich opcji możesz skorzystać w TOYA.

Czytaj dalej

Rodzice z dziećmi siedzą na kanapie, śmieją się i wspólnie oglądają telewizję

31-12-2023

Filmowe propozycje na rodzinny seans z dziećmi

Wspólne spędzanie czasu z dziećmi nie tylko wzmacnia więzi rodzinne, ale też może być świetną zabawą – zwłaszcza podczas domowego seansu filmowego. Niezależnie od tego, ile lat mają Twoje pociechy, możecie wspólnie obejrzeć topowe ekranizacje i cieszyć się wypoczynkiem w najbardziej doborowym towarzystwie. Jakie filmy rodzinne warto obejrzeć? Podpowiadamy!

Czytaj dalej

młoda dziewczyna w słuchawkach robi notatki patrząc w ekran laptopa

14-12-2023

Jak być online na studiach - jaki Internet wybrać?

Studiowanie bez dostępu do Internetu nie jest może niemożliwe, ale z pewnością utrudnia wyszukiwanie potrzebnych informacji czy nawet utrzymywanie bieżącego kontaktu z pozostałymi studentami. Z tego względu studenci mocno zwracają uwagę na to, czy (i z jakiego) Internetu mogą korzystać np. w akademiku czy wynajętym mieszkaniu. Jak zatem być online na studiach i – jeśli jest taka możliwość – jaki Internet wybrać?

Czytaj dalej

telewizor wiszący na ścianie w pokoju z narysowanymi strzałkami pokazującymi wysokość

06-12-2023

Na jakiej wysokości powiesić telewizor?

Jeszcze do niedawna największą popularnością cieszyły się telewizory stojące, jednak obecnie coraz więcej osób decyduje się na powieszenie sprzętu. Z tego względu warto wiedzieć, na jakiej wysokości najlepiej zawiesić ekran i jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, by oglądanie telewizji było jak najbardziej komfortowe.

Czytaj dalej

Gigantyczny ekran telewizora wygięty po łuku z licznymi obrazami z telewizorów

30-11-2023

Co to jest Smart TV?

Smart TV to telewizory nowej generacji, zapewniające użytkownikom szereg możliwości. Czym właściwie jest ta technologia, jakie są jej zalety i czym różni się ona od Android TV?

Czytaj dalej

,