Menu główne

🔍
Telewizja MAXX 4K
INSTALACJA
 • Jak wygląda podłączenie odbiornika MAXX 4K?

  Dla technologii HFC:

  Należy połączyć przewodem antenowym gniazdo telewizji kablowej TOYA z gniazdem CABLE IN odbiornika MAXX 4K. Następnie załączonym przewodem HDMI, należy połączyć gniazdo HDMI odbiornika MAXX 4K z gniazdem HDMI telewizora. W tym momencie możemy odbiornik podłączyć do zasilania za pośrednictwem dołączonego zasilacza

  Dla technologii IPTV:

  Należy połączyć przewodem Ethernet gniazdo w Terminalu Światłodowym TOYA z gniazdem ETHERNET odbiornika MAXX 4K. Następnie załączonym przewodem HDMI, należy połączyć gniazdo HDMI odbiornika MAXX 4K z gniazdem HDMI telewizora. W tym momencie możemy odbiornik podłączyć do zasilania za pośrednictwem dołączonego zasilacza.

  Bez znaczenia, do której technologii odbiornik MAXX 4K bedzię podłączony, do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest aktywne połączenie przez sieć WiFi do Internetu podczas pierwszej konfiguracji.

 • Co jest niezbędne do podłączenia odbiornika MAXX 4K?

  Oprócz oczywistego elementu w postaci telewizora ze sprawnym wejściem HDMI, niezbędne do poprawnego działania jest aktywne połączenie przez sieć WiFi do Internetu podczas pierwszej konfiguracji odbiornika MAXX 4K.

 • Co obejmuje opłata aktywacyjna?

  Opłata aktywacyjna obejmuje aktywację wybranych przez Państwa kanałów na odbiorniku MAXX 4K.