Menu główne

telewizor i komputer w miły pastelowych kolorach

Telewizja i Internet w pakiecie – dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne?

07-05-2024

Telewizja i Internet w pakiecie – dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne? Wiele osób, zamiast decydować się na podpisanie osobnych umów na dostawę Internetu i telewizji, wybiera opcję w dwupaku. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy cenią sobie racjonalne planowanie domowego budżetu. Czy telewizja i Internet w pakiecie są rzeczywiście korzystne, a jeśli tak to dlaczego?

Internet z telewizją w dwupaku to sposób na oszczędności

Wystarczająco szybki Internet, zapewniający wysoką prędkość pobierania oraz wysyłania danych jest jedną z najważniejszych kwestii dla osób, które studiują albo pracują przed komputerem i cały czas muszą mieć dostęp do sieci. Telewizja to natomiast świetna rozrywka i źródło informacji. Jeżeli potrzebujesz obydwu usług, możesz zaoszczędzić w bardzo prosty sposób – decydując się na Internet z telewizją w pakiecie.

Jeśli zamówisz dwupak, będziesz płacić za obie usługi mniej. Dokładna kwota za pakiet telewizja i Internet zależy od prędkości światłowodu oraz liczby dostępnych kanałów. Dzięki łączeniu usług możesz mieć ich więcej za zbliżoną kwotę. Korzystne pakiety Internetu z telewizją znajdziesz tutaj: https://toya.net.pl/internet-z-telewizja#tv-pakiety-bazowe

Telewizja i Internet w pakiecie to także spora wygoda

Pakiet telewizja i Internet zapewni Ci nie tylko spore oszczędności, ale również wygodę. Łącząc usługi nie trzeba bowiem płacić dwóch osobnych faktur, a tylko jedną. To bardzo ważne, zwłaszcza jeśli korzystasz z wielu udogodnień i niekiedy przestajesz orientować się w tym, za co i kiedy musisz zapłacić.

Decydując się na Internet z telewizją w jednym, ograniczysz ilość otrzymywanych faktur, a jeśli ustawisz opcję automatycznych stałych płatności, wystarczy, że jedynie raz na jakiś czas skontrolujesz czy są właściwie realizowane.

TOYA – pakiety Internet + telewizja na małe i duże potrzeby

Jedną z firm mających rozbudowaną ofertę Internetu z telewizją w dwupaku jest TOYA. Wszystkie pakiety obejmują szybki Internet i kanały telewizyjne (również w HD i UHD). Co więcej, każdy z nich zapewnia bezpieczeństwo i stabilność połączenia, a do tego istnieje możliwość dokupienia do nich dodatkowych pakietów tematycznych; sportowego czy filmowego, m.in. pakiety: Sport Plus, FilmBox, CANAL+ Prestige, HBO Max czy dla maluchów - Pociecha.

Dlaczego warto dołączyć do TOYA? Pakiety telewizyjne, pakiety internetowe, a także pakiety w dwupaku to bogata oferta, komfort wyboru i gwarancja stałego dostępu. TOYA posiada ciekawe propozycje dla klientów, którym potrzebne są jedynie usługi podstawowe, ale nie tylko. W ofercie firmy znajdują się również pakiety internetowe z telewizją w wersji premium.

Z TOYA możesz mieć dostęp do stabilnego Internetu światłowodowego (600/50 Mb/s) i aż 79 kanałów telewizyjnych (w tym 68 HD). Interesujący jest również pakiet telewizja i Internet: TOYAnet 1000+ Bogaty, który zapewnia prędkość 940/60 Mb/s oraz 181 kanałów telewizyjnych (w tym 149 HD i 4 UHD).

,