Menu główne

Jak dobrać pakiet filmowy do swoich potrzeb?

Jak dobrać pakiet filmowy do swoich potrzeb?

08-03-2023

Jesteś kinomaniakiem, lubisz być na bieżąco z nowościami filmowymi albo nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś odpuścić serial, o którym wszyscy mówią? Pora wybrać skrojony na miarę pakiet filmowy. W TOYA masz do wyboru m.in. pakiety HBO Max, CANAL+ czy FilmBox.

Znasz ten scenariusz? Piątek wieczór, wszystko przygotowane na seans filmowy. Włączasz telewizor, przełączasz kanały i nie możesz znaleźć nic, co przykułoby Twoją uwagę. Ideałem byłby świeży kinowy hit albo serial zbierający świetne recenzje. Ciekawa produkcja wychodząca poza ramy mainstreamu również jest kusząca. To wszystko, a nawet więcej, oferują pakiety filmowe dostępne w TOYA. W naszej ofercie znajdziesz pakiet HBO Max, CANAL+ albo FilmBox. Na każdy z nich składa się nawet kilkanaście kanałów, na których można zobaczyć filmowe perełki. Dodatkowo otrzymasz dostęp do TOYA GO i serwisów streamingowych.

Pakiet HBO. Żaden hitowy serial już Ci nie umknie

Na pakiet HBO Max składają się trzy kanały telewizyjne: HBO, HBO2 i HBO3 oraz dostęp do serwisu streamingowego HBO Max. Dla wygody użytkowników kanały linearne (tradycyjne) są także dostępne w bezpłatnej aplikacji TOYA GO. „The Last of Us” czy „Biały Lotos” to tylko przykład głośnych produkcji, które są na nich emitowane. Miłośników kultowych pozycji z pewnością ucieszy serial „Przyjaciele” albo „Seks w wielkim mieście”. Wśród emitowanych filmów trzeba wspomnieć o superprodukcjach Warner Bros na podstawie publikacji DC Comics. A jeśli nad filmy akcji przedkładacie dramaty, filmy obyczajowe albo klasykę kina, na wspomnianych kanałach codziennie obejrzycie kilka tego typu produkcji. HBO ma w swojej bazie również poruszające dokumenty, a także animacje. Wybrane filmy dostępne są w jakości 4K.

W TOYA pakiet HBO Max można zamówić do wszystkich pakietów bazowych (których ceny zaczynają się już od 15,90 zł miesięcznie) oraz do pakietów Internetu TOYAnet także wtedy, gdy nie posiadamy pakietu telewizyjnego. Dodatkowo, dla wszystkich, którzy mają je w swoim pakiecie, kanały HBO dostępne są w bezpłatnej aplikacji TOYA GO. Przypominamy jednocześnie, że aby korzystać z aplikacji TOYA GO oraz serwisów streamingowych, takich jak HBO Max, który jest częścią oferty, potrzebny jest dostęp do Internetu.

Pakiet HBO Max można mieć już za 27 zł miesięcznie, po podpisaniu umowy na 24 miesiące. Przy okresie zobowiązania 12 miesięcy, cena pakietu to 29 zł miesięcznie. A jeśli ktoś nie lubi narzuconych ram czasowych obowiązywania umowy, płacąc 30 zł na miesiąc, może w każdej chwili zrezygnować ze zobowiązania. Szczegółowe informacje jak wykupić pakiet, dostępne są na stronie https://toya.net.pl/hbo.

Pakiet CANAL+ Prestige. Kilkanaście kanałów oraz dostęp do VOD - CANAL+ na życzenie

„Wilk 2”, czyli serial z Agatą Kuleszą i Hubertem Urbańskim, czy nowe spojrzenie na „Marię Antoninę”? A może hollywoodzkie kino akcji? TOYA oferuje pakiet CANAL+ Prestige, dzięki któremu zyskasz dostęp do takich programów jak CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Family czy CANAL+ Seriale i wiele innych kanałów premium nieprzerywanych reklamami. Dodatkowo użytkownikom odbiorników 3G lub 4K MAXX umożliwia dostęp do serwisu CANAL+ na życzenie.

Mając dostęp do Internetu (na komputerze, telefonie, tablecie, czy na platformach Smart TV w odbiornikach telewizyjnych) można również korzystać z serwisu streamingowego CANAL+ online. Oprócz setek filmów i seriali, można za jego pośrednictwem oglądać następujące kanały tematyczne: Ale Kino+, Planete+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, Novelas+, MiniMini+, teleTOON+. Nie potrzeba specjalnych odbiorników, aby można było odtwarzać stream na trzech urządzeniach jednocześnie. I nawet jeśli przegapisz interesujący program, w ciągu kolejnych kilkunastu godzin od emisji możesz wciąż go obejrzeć dzięki Catch up TV.

Pakiet CANAL+ Prestige jest dobrym wyborem dla osób, które kochają kino i wartościowe audycje telewizyjne. Jest to też interesująca opcja dla tych, którzy często wyjeżdżają i lubią obejrzeć dobry film nie tylko w domu. Dzięki serwisowi wchodzącemu w skład pakietu, nie dość, że wszystkie kanały można oglądać z dowolnych miejsc w Polsce, to są one także dostępne w całej Unii Europejskiej. Ceny pakietów zaczynają się od 45 zł miesięcznie. Więcej informacji na temat wariantów pakietu, sposobów jego wykupienia oraz ograniczeń dla poszczególnych opcji można znaleźć tutaj: https://toya.net.pl/telewizja/canal-plus.

,