Menu główne

Poznaj pakiety TOYA i wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj pakiety TOYA i wybierz najlepszy dla siebie!

10-02-2023

W TOYA oferujemy cztery podstawowe pakiety telewizji i internetu, a także szereg pakietów premium i tematycznych. Czym różnią się między sobą poszczególne propozycje, na co zwrócić uwagę przy wyborze i jak łączyć pakiety, by móc oglądać wszystko, na czym nam zależy?

Pakiety telewizji z internetem: nawet dla najbardziej wymagających użytkowników

TOYA ma w swojej ofercie pakiety łączące dwie usługi w jednym - internet i telewizję. Oferujemy, aż cztery różne pakiety; najbardziej podstawowy: TOYAnet 300 + Oszczędny zapewnia dostęp do 76 kanałów i internet o prędkości 300 MB/s. Kolejna propozycja to oferta dla osób, które nie potrzebują szybszego internetu, ale za to chciałyby mieć dostęp do znacznie większej liczby kanałów – pakiet TOYAnet 300 + Wygodny daje możliwość korzystania, aż ze 124 stacji telewizyjnych. 

W TOYA przygotowaliśmy również specjalne oferty dla osób, które spędzają sporo czasu w sieci, np. pracując zdalnie, grając w gry online, czy dla oglądających filmy i seriale online w wysokiej rozdzielczości. Są to dwie opcje dające dostęp do 177 kanałów, które oferuje telewizyjny pakiet Bogaty, połączony - w zależności od wersji - z internetowym o prędkości 500 lub 940 Mb/s. Pakiet TV z internetem o najwyższej prędkości jest polecany osobom, które na co dzień, np. ze względu na pracę, pobierają bardzo duże pliki, biorą częsty udział w wideokonferencjach, streamują lub grają w wymagające gry online.

Warto też dodać, że do każdego z pakietów można dokupić opcję Bezpiecznego internetu. Przez miesiąc aktywacyjny oraz kolejny jest ona dostępna za darmo. Użytkownicy, którzy się na nią zdecydują, zyskują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerskimi, a także mogą mieć pewność, że ich dane i hasła do bankowości elektronicznej będą dobrze zabezpieczone. Oprócz tego klienci wykupujący pakiet TV i internetu mają możliwość wyboru odbiornika (HD, 4K, Moduł CI, 3G HD) za drobną opłatą.

Pakiety tematyczne i premium

Klienci TOYA, którzy wykupią pakiet TV z internetem, mogą dodatkowo skorzystać z opcji zamówienia pakietu tematycznego lub premium. To świetna opcja dla osób, które chcą oglądać wszystkie mecze sportowe, są prawdziwymi kinomaniakami lub rozważają wykupienie dostępu do kanałów dla dzieci. Pakiety tematyczne i premium różnią się między sobą liczbą dodatkowych kanałów, które użytkownik będzie mógł oglądać, a także – ich tematyką. Zakup dodatkowego pakietu może być zatem świetnym uzupełnieniem podstawowej oferty TOYA – i to za stosunkowo niewielkie pieniądze. Niektóre pakiety tematyczne są dostępne już za kilka złotych miesięcznie. 

,