Menu główne

Mężczyzna i kobieta w trakcie pracy w biurze przy internecie

Internet dla firmy – jaki wybrać?

17-01-2024

Internet to nieodłączny element funkcjonowania każdego biznesu. Wybór odpowiedniego dostawcy jest kluczowy dla efektywnej pracy i komunikacji. Internet dla firmy ma w swojej ofercie również TOYA. Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę, wybierając ten produkt i dowiedz się, z jakich opcji możesz skorzystać w TOYA.

Internet dla firmy – co wziąć pod uwagę przy wyborze?

Wybór dostawcy Internetu dla firmy to ważny krok, który może istotnie wpłynąć na efektywność pracy. Jakie są kluczowe czynniki, które warto wziąć pod uwagę, dokonując wyboru?

  • Prędkość Internetu 

Zastanów się, jakie są rzeczywiste potrzeby Twojej firmy pod względem przepustowości internetowej. Jeśli prowadzisz firmę, która większą część pracy wykonuje online, możesz potrzebować Internetu o większej prędkości. W TOYA masz do wyboru różne pakiety, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taki, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Stabilność połączenia

Dostępność Internetu powinna być utrzymana na stałym, niezmiennym poziomie. Przerwy w dostępie do sieci mogą doprowadzić do strat finansowych lub utraty danych firmy. Upewnij się, że dostawca, którego wybrałeś, oferuje gwarancję SLA (Service Level Agreement), która zapewnia szybką naprawę ewentualnych usterek na łączu. W zależności od wybranej oferty, TOYA naprawi potencjalne usterki nawet w 6h.

  • Bezpieczeństwo połączenia

Zabezpieczenia przed atakami cybernetycznymi i szkodliwym oprogramowaniem są kluczowe dla ochrony danych firmy. Sprawdź, czy dostawca oferuje narzędzia do monitorowania i ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi. W TOYA możesz skorzystać z pakietu Bezpieczny Internet, który chroni urządzenia m.in. przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem oraz zapewnia bezpieczne wyszukiwanie.

  • Pomoc techniczna

Sprawdź, jakie usługi wsparcia technicznego oferuje dostawca. Dostępność pomocy technicznej przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu może być istotna, szczególnie w przypadku awarii. W TOYA, niezależnie od tego, jaki pakiet wybierzesz, możesz korzystać z pomocy opiekuna handlowego. To osoba, która doradzi nie tylko w kwestii umowy, ale tez pomoże w przypadku ewentualnych problemów z siecią.

Internet dla firmy w ofercie TOYA

W ofercie TOYA można znaleźć cztery różne pakiety Internetu dla firm. Ile kosztują i czym się różnią?

  • TOYAnet Firma 200

Koszt pakietu TOYAnet Firma 200 to 50 zł netto miesięcznie. Wybierając tę opcję, można korzystać z sieci z prędkością 200/25 Mb/s. W pakiecie firma zyskuje 1 stały, publiczny adres IP, Wi-Fi Plus, Bezpieczny Internet na 5 stanowisk oraz SLA do 24h.

  • TOYAnet Firma 400

Koszt pakietu TOYAnet Firma 400 to 65 zł netto miesięcznie. Wybierając tę opcję, można korzystać z sieci z prędkością 400/40 Mb/s. W pakiecie firma zyskuje 1 stały, publiczny adres IP, Wi-Fi Plus, Bezpieczny Internet na 5 stanowisk oraz SLA do 12h.

  • TOYAnet Firma 600 

Koszt pakietu TOYAnet Firma 600 to 70 zł netto miesięcznie. Wybierając tę opcję, można korzystać z sieci z prędkością 600/60 Mb/s. W pakiecie firma zyskuje 2 stałe, publiczne adresy IP, Wi-Fi Plus, Bezpieczny Internet na 5 stanowisk oraz SLA do 12h.

  • TOYAnet Firma 1000

Koszt pakietu TOYAnet Firma 1000 to 82 zł netto miesięcznie. Wybierając tę opcję, można korzystać z sieci z prędkością 940/60 Mb/s. W pakiecie firma zyskuje 2 stałe, publiczne adresy IP, Wi-Fi Plus, Bezpieczny Internet na 10 stanowisk oraz SLA do 12h.

Każdy pakiet można modyfikować, np. dokupując usługę Bezpieczny Internet na dodatkowe stanowiska pracy, czy wybierając telefonię mobilną.

,