Menu główne

Zadbaj o bezpieczeństwo w sieci – poznaj usługi TOYA, które Ci w tym pomogą

Zadbaj o bezpieczeństwo w sieci – poznaj usługi TOYA, które Ci w tym pomogą

10-02-2023

Przy wyborze dostawcy internetu liczy się nie tylko prędkość, czy cena usługi, ale też – bezpieczeństwo korzystania z niej. W TOYA dbamy o to, by klienci, korzystając z sieci, nie musieli obawiać się takich zagrożeń jak złośliwe oprogramowanie czy ataki hakerskie.

Bezpieczny internet, czyli jaki?

Korzystanie z sieci może być obarczone sporym ryzykiem – użytkownicy muszą być czujni, ponieważ w internecie bardzo łatwo paść ofiarą oszustwa, czy wyłudzenia danych. Przed tym staramy się chronić naszych klientów, oferując im pakiet bezpiecznego internetu. Niewielka miesięczna opłata dodatkowa pozwala na przykład zapewnić bezpieczeństwo loginów i haseł do bankowości elektronicznej – dzięki temu znacząco zmniejsza się ryzyko, że niepowołana osoba zyska dostęp do konta użytkownika. Oprócz tego pakiet umożliwia ochronę przed skutkami kradzieży kart kredytowych, czy ochronę bankowości online zgodnie z zaleceniami banków. 

Zadbaj o bezpieczeństwo w sieci i zabezpiecz się przed hakerami

Osoby, które zdecydują się na pakiet umożliwiający bezpieczne korzystanie z sieci, mogą liczyć na kompleksową ochronę przed atakami hakerów – to niezwykle istotne w dobie powszechnej cyberprzestępczości i licznych prób pozyskania wrażliwych danych użytkowników sieci. Bardzo przydatna może okazać się również funkcja pozwalająca na zdalne zlokalizowanie telefonu, jego blokadę lub czyszczenie w momencie, gdy dojdzie do kradzieży urządzenia lub kiedy właściciel zorientuje się, że zgubił swój telefon. Dzięki temu złodziej (lub znalazca) nie zyska dostępu do haseł, w tym do bankowości elektronicznej, social mediów, poczty, czy aplikacji do pracy. Nie będzie mógł też przeglądać zdjęć, filmów, czy wiadomości. Dodatkowo pakiet chroni też przed złośliwym oprogramowaniem; taka opcja to obecnie must have dla każdej osoby korzystającej z internetu.

Bezpieczeństwo w sieci również dla najmłodszych

Dbamy o to, by nasi klienci nie musieli obawiać się o bezpieczeństwo w sieci swoich dzieci – pakiet umożliwia również włączenie kontroli rodzicielskiej, dzięki czemu rodzic może decydować, do jakich treści dziecko nie będzie mieć dostępu. Dodatkowo pakiet pozwala też na limitowanie dostępu do sieci dla najmłodszych.

Co ważne, osoby, które zdecydują się na zakup pakietu, otrzymają licencję aż na 5 urządzeń – a cena za pakiet nie przekracza zaledwie kilkunastu złotych miesięcznie, w promocji jest to nawet mniej niż 7 złotych. To niewiele, a użytkownik zyskuje pewność, że on – i jego najbliżsi – będą chronieni przed cyberzagrożeniami. 

,