Menu główne

Informator VOD Nr 471

29-03-2024

Zapraszamy do serwisu Koncerty Stingray Qello, w którym wśród nowości pojawiły się występy takich gwiazd światowej muzyki, jak: Annie Lennox, Arctic Monkeys, Blackpink, Bring Me the Horizon, The Black Keys i Soundgatden.

Koncerty Stingray Qello

Pszczelarz

Tytuł oryginalny: The Beekeeper

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Ikona kina akcji Jason Statham („Blitz”, „Joker”, „Niezniszczalni”, „Jeden gniewny człowiek”) jako agent tajnej jednostki specjalnej, który porzuca emeryturę, by stanąć w obronie słabszych - ujawni korupcję, rozsadzi system, wymierzy sprawiedliwość.
Film reżysera takich hitów jak „Legion samobójców” i „Furia”. W rolach drugoplanowych zdobywca Oscara Jeremy Irons („Miłość, ślub i inne nieszczęścia”, „Między wierszami”, „High-Rise”) i nominowana od Oscara Minnie Driver („Wielkie oszustwo”).

Clay wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Clay w przeszłości posiadł zestaw unikalnych umiejętności, a litość nie leży w jego naturze, więc nie zatrzyma się póki nie dotrze na sam szczyt gangsterskiej piramidy. Niestety jego powrót do gry zaniepokoi bardzo poważnych ludzi, którzy dobrze znają jego przeszłość i gotowi są zrobić wszystko, by raz na zawsze się go pozbyć.

Dziewczyna Millera

Tytuł oryginalny: Miller’s Girl

Kategoria: dramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Utalentowana młoda pisarka Cairo Sweet musi wspiąć się na wyżyny kreatywności, gdy ceniony nauczyciel literatury Jonathan Miller zleca jej projekt. Wkrótce to twórcze zadanie staje się ich obsesją, a relacja między uczennicą, a belfrem staje się coraz mniej poprawna. Zanim emocje wezmą górę, oboje muszą stawić czoło własnym ambicjom i zdecydować ile są w stanie zaryzykować, by osiągnąć cel.
W rolach głównych wystąpili: Jenna Ortega („X”, serial „Wednesday”) oraz Martin Freeman („Przebudzenie dusz”, „Hobbit: NIezwykła podróż”). W pozostałych rolach zagrali: Dagmara Dominczyk („Kwestia zaufania”, „Córka”) i Bashir Salahuddin („Top Gun: Maverick”, „Cyrano”).

Odliczanie

Tytuł oryginalny: Head Count

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Kat właśnie uciekł z więzienia. Niedługo jednak cieszy się wolnością, która kończy się dla niego wycelowaną bronią w skroń. Jednak jest to jego broń, a od tego, czy mężczyzna przypomni sobie ile zostało kul - zależy jego życie. Kat rozpoczyna gorączkowe odliczanie.

W filmie wystąpili: Aaron Jakubenko („Ludojad”, serial „Spartakus: Krew i piach”) oraz Ryan Kwanten („Dzień chwały”, „Supercon”, „Nie ma tego złego…”).

Dziewczyna na tylnym siedzeniu

Tytuł oryginalny: The Girl in the Backseat

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Sofia przez kilka miesięcy utrzymywała znajomość z poznanym w mediach społecznościowych mężczyzną, gdy wreszcie miało dojść do spotkania - wystawił ją. Wtedy właśnie pojawił się Ryan. Przypadkowa znajomość z baru wydaje się całkiem interesująca. Niestety szybko okazuje się dla Sofii początkiem koszmaru. Ten niepozorny młody mężczyzna, należy do siatki handlarzy żywym towarem.

W roli głównej wystąpiła Kika Magalhães („Granica śmierci”).

Trattoria

Kategoria: komedia | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Sal Sartini jest szefem kuchni, pracoholikiem i perfekcjonistą, który musi nauczyć się rozpalać na nowo swoją pasję do gotowania i miłości oraz naprawić więź z synem, zanim ponownie zaryzykuje utratę wszystkiego.

Ukryta kamera

Tytuł oryginalny: Sitter Cam

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Kiedy dotychczasowa niania zaczyna chorować, a jej stan prawie doprowadza do tragedii, rodzina podejmuje trudną decyzję o zatrudnieniu nowej pomocy do opieki nad ukochaną córeczką. Zadanie jest trudne, gdyż matka dziecka, jest bardzo wymagająca. Właśnie wtedy, przypadkiem w ich życiu pojawia się młoda i ładna dziewczyna z doskonałymi referencjami. Niestety szybko okazuje się, że nie jest tak doskonała, jak jej wygląd.
W filmie wystąpili: India Eisley („Klątwa Śpiącej Królewny”), Cam Gigandet („Zmierzch”, „Czerwone niebo”) i Farrah Mackenzie (serial „United States of AI”).

Kadeci na służbie

Tytuł oryginalny: Cheong-nyeon-gyeong-chal

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Dwaj studenci Koreańskiego Uniwersytetu Policyjnego są świadkami porwania młodej dziewczyny. Wiedząc, że liczy się każda minuta - postanawiają wykorzystać zdobytą podczas szkoleń wiedzę i odbić zakładnika.

Reżyserem filmu jest Joo-hwan Kim („Boska furia”), który w roli kadetów obsadził Park Seo-joon („Wstrząsy”) oraz Kang Ha-neul („Missing Noir M”).

Oko za oko

Tytuł oryginalny: Mu zhong wu ren

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Niewidomy łowca nagród jest śmiercionośnym zagrożeniem dla wszystkich, którzy staną mu na drodze. Przemierza kraj w poszukiwaniu zemsty i sprawiedliwości.

Młodzi mordercy

Tytuł oryginalny: Beibî warukyûre

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Chisato i Mahilo to dwie licealistki, które niedługo kończą szkołę. Na pierwszy rzut oka są zwykłymi nastolatkami - nie znoszą sprzątania i wczesnych pobudek, a płacenie rachunków i oszczędzanie jest dla nich czarną magią. Jednak jest coś, co je wyróżnia. Tak się składa, że ​​obie są wysoko wykwalifikowanymi zabójcami.

Młodzi mordercy 2

Tytuł oryginalny: Baby Assassins 2 Babies

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Chisato i Mahiro zostały zawieszone i otrzymały zakaz wykonywania zadań, ponieważ naruszyły zasady organizacji. Potrzebując pieniędzy, aby związać koniec z końcem i spłacić długi, zmuszone są znaleźć pracę dorywczą.

Układ idealny

Tytuł oryginalny: Georgetown

Kategoria: biograficzne | Biblioteka: VOD

Biblioteka: Filmklub.
Vanessa Redgrave („Z miłości do…”, „Wieczór”) i laureat dwóch Oscarów – Christoph Waltz („Rzeź”), który jest również reżyserem tego filmu, w opartej na faktach historii mężczyzny, który dzięki małżeństwu stał się jednym z ważniejszych amerykańskich lobbystów.

Przystojny Ulrich Mott wkrada się w łaski znacznie starszej od siebie zamożnej dziennikarki politycznej i bywalczyni waszyngtońskich salonów Elsy Brecht. Dzięki małżeństwu z mającą liczne koneksje w kręgach władzy kobietą Mott zaczyna robić zawrotną karierę w polityce i armii. Ma nienaganne wyczucie, komu schlebiać i jak zjednywać ludzi do swoich pomysłów. Pewnego dnia Elsa zostaje znaleziona martwa. Jej córka podejrzewa, że to właśnie Mott stoi za nagłą śmiercią matki.

W sieci kłamstw: sprawa Casey Anthony, odc. 1

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: CI Polsat

Biblioteka: Free VOD - CI Polsat.
W odpowiedzi na ostatnie oskarżenia Casey Anthony pod adresem ojca, George i Cindy Anthony poddają się na żywo badaniu wariografem, aby raz na zawsze rozwiać wątpliwości w sprawie zamieszania George’a w śmierć Caylee.

Pogromca tajemnic, odc. 3

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: History

Biblioteka: Free VOD – History.
Od kurczaka bez głowy, który żył ponad jeden rok, po kosmiczne „ciało niebieskie”, z którego padał deszcz stopionego szkła… Badamy historie najbardziej zadziwiających ciał na świecie. Spodziewaj się niespodziewanego.

Mistrzowie fotografii: Anand Varma

Tytuł oryginalny: Photographer

Kategoria: seria | Biblioteka: National Geographic

Biblioteka: Free VOD - National Geographic.
W programie poznajemy twórców fotografii, których prace stanowią urzekające formalnie opowieści o ludziach i otaczającym nas świecie. W tym odcinku - Anand Varna - niezwykły artysta, który, łącząc w swoich projektach naukę i fotografię, potrafi uchwycić tajemnice świata przyrody.

Evil 3, odc. 3

Kategoria: serial | Biblioteka: FX

Biblioteka: FX.
Siostra Andrea dołącza do zespołu, żeby ratować opętane przez demony małżeństwo.
Sceptyczna psycholożka we współpracy z klerykiem oraz budowlańcem starają się badać przypadki opętań przez demony oraz inne zjawiska nadprzyrodzone.

Ubezpieczony ma prawo, odc. 1

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Free VOD – Motowizja.
Ubezpieczony ma prawo to mini seria prezentująca prawa i przywileje ubezpieczonych w różnych sytuacjach życiowych. W pierwszym odcinku zatytułowanym Ubezpieczony ma prawo. Odcinek 1 zgłębimy kwestie związane z ubezpieczeniem w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń na drodze. W ubiegłym roku na polskich drogach wydarzyło się ponad 2,5 mln szkód komunikacyjnych. Wydaje się, że taka sytuacja jest już codziennością dla wielu właścicieli pojazdów, jednak spora grupa kierowców stoi przed pytaniem co robić jeśli zdarzyło się to nam.

Superzłoczyńcy z Valley View 2, odc. 35

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Disney

Biblioteka: Free VOD – Disney.
Havoc i Flashform wyruszają do Centropolis, żeby zatrzymać dziewczynę, która podszywa się pod Havoc. Eva i Vic oszukują na aukcji zorganizowanej przez Hartley.

The Black Keys: Live at Austin City Limits

Kategoria: koncert | Biblioteka: Koncerty Stingray Qello

Biblioteka: Koncerty Stingray Qello.
Austin City Limits Music Festival to coroczny festiwal muzyczny odbywający się w Zilker Park w Austin w Teksasie. W festiwalu przez trzy dni na ośmiu scenach wystąpi ponad 130 zespołów.

Kasia i Mim-Mim 2, odc. 23

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Jim Jam

Biblioteka: Free VOD - Jim Jam.
Kasia i jej pluszaki używają wyobraźni, aby brać udział w niesamowitych przygodach!

Więcej, mocniej, szybciej

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: Sundance TV

Biblioteka: Free VOD – Sundance.
Film obnażający amerykańską kulturę wygrywania za wszelką cenę i ukazujący, co kryje się za największymi symbolami Hollywood i międzynarodowego sportu.

Dark Winds 2, odc. 2

Kategoria: serial | Biblioteka: AMC

Biblioteka: Free VOD – AMC.
Leaphorn bada osobiste powiązania w sprawie, która staje się coraz bardziej tajemnicza.

Krwawa rzeka

Kategoria: kryminał | Biblioteka: FilmBox OD

Biblioteka: FilmBox OD.
Detektyw Jack Verdon prowadzi śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw. Jednak nagle zostaje odsunięty od sprawy, gdy jeden z agentów FBI odkrywa, że był w bliskich relacjach z każdą z ofiar.

Grace s. 2 odc. 3

Kategoria: serial | Biblioteka: 13 ulica

Biblioteka: Free VOD – 13 ulica.
Martwy jak ty. Badając sprawę ataków w Brighton, Grace odkrywa jednolity schemat wskazujący, że ma do czynienia z tym samym sprawcą – lub naśladowcą.

Ministerstwo Czasu s. 3 odc. 12

Kategoria: serial | Biblioteka: Sci-Fi

Biblioteka: Free VOD – Sci-Fi.
Kłopoty z czasem. Ministerstwo dostaje zadanie zabezpieczenia wyboru Adolfo Suareza na prezydenta w celu dopilnowania demokrytazacji post-frankistowskiej Hiszpanii.

Plastyczna fuszerka s. 8 odc. 13

Kategoria: seria | Biblioteka: E!

Biblioteka: E!.
Hawajka chce w końcu pokochać swoje ciało. Influencerka pragnie powiększyć pośladki. Po nieudanej operacji, fryzjerka pragnie mieć ładniejszy nos.

,