Menu główne

Zamówienie

Twój koszyk

Brak produktów

Ceny zamówionych usług wskazane zostały powyżej. W przypadku skorzystania z promocji, jej ostateczne warunki zostaną podane w Umowie Abonenckiej i Regulaminie Promocji, które otrzymasz na swój email. Mogą się one różnić od podanych wyżej ze względu na typ nieruchomości, technologii instalacji i inne czynniki. Opłaty instalacyjne, opłaty aktywacyjne i opłaty cząstkowe za miesiąc, w którym nastąpi podłączenie, zostaną naliczone zgodnie z odpowiednim Cennikiem i Regulaminem Promocji.
Warunkiem przystąpienia do Promocji jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od Operatora faktur w postaci elektronicznej za wszystkie Usługi świadczone przez Operatora na rzecz Abonenta (ekoFaktura) oraz zgody na dostarczanie treści każdej proponowanej zmiany warunków Umowy o korzystanie z usług TOYA, w tym określonych w Regulaminie korzystania z usług TOYA, Cenniku usług TOYA lub Regulaminie Usługi Bezpieczny Internet TOYA, drogą elektroniczną w postaci wiadomości lub załącznika do ekoFaktury, które dostępne będą w Portalu Abonenta.

TWOJE DANE

Wypełniając poniższy formularz składasz zamówienie na usługi TOYA zgodnie z Regulaminem Korzystania z usług TOYA. W tym celu potrzebny będzie Twój adres, imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz e-mail.
Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez TOYA sp. z o.o. znajdziesz tutaj: Polityka prywatności


Adres podłączenia usługi
Czy jesteś abonentem TOYA:

Dane osobowe

Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe

Na podany e-mail wyślemy potwierdzenie złożenia zamówienia. Po weryfikacji przez naszego pracownika otrzymasz Umowę Abonencką, Regulamin Promocji oraz pozostałe niezbędne dokumenty z prośbą o ich akceptację.
Adres korespondencyjny
Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA