Menu główne

Światłowodem

Program Operacyjny Polska Cyfrowa

w powiatach brzezińskim, pabianickim, zgierskim, łódzkim wschodnim i mieście Łódź

Teofilów
Radogoszcz Zachód
Radogoszcz Wschód

Inwestycje zrealizowane

w latach 2014-2018

Światłowodowa sieć telekomunikacyjna oparta na technologii GPON (Gigabit Passive Optical Network - Gigabitowa Pasywna Sieć Optyczna) jest w Państwa zasięgu.

Światłowód docierający bezpośrednio do domu abonenta, umożliwi korzystanie z najbardziej zaawansowanych usług telekomunikacyjnych:

  • szybkiego, taniego i niezawodnego, szerokopasmowego dostępu do Internetu,
  • bogatej oferty programowej telewizji cyfrowej,
  • ekonomicznej telefonii.

Nasza sieć to gwarancja znakomitej jakości sygnału telewizyjnego, błyskawicznego pobierania plików z sieci, bezproblemowego oglądania filmów on-line w jakości HD i komfortowego korzystania z gier komputerowych w trybie multiplayer. Macie Państwo szansę, jako jedni z pierwszych, skorzystania z takiego typu dostępu do usług telekomunikacyjnych na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o projekcie » Mapa

Wypełnienie Formularza nie jest zobowiązaniem, jedynie wstępnym zainteresowniem podłączenia do światłowodowej sieci. Formularz jest przeznaczony jedynie dla abonentów indywidualnych. Prowadzący działalność gospodarczą na obszarach objętych projektem proszeni są o wypełnienie formularza tutaj.

*    Pole wymagane
** Jeśli w wybranych pozycjach formularza nie znajdziecie Państwo swojej miejscowości lub ulicy, które znajdują się w wymienionych powiatach i gminach, prosimy właściwe dane wpisać w uwagach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TOYA Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej - poczty elektronicznej informacji o promocjach, produktach lub usługach, oferowanych przez TOYA Sp. z o.o. Dane przetwarzane będą zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje prawo kontroli przetwarzania danych, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. *

Wszyscy, którzy wyślą wypełniony formularz przed rozpoczęciem budowy, otrzymają następujące przywileje:

  • informację o planowanym terminie rozpoczęcia prac i podłączeniu,
  • pierwszeństwo w podłączeniu
Unia europejska
Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA