Menu główne

Telewizja cyfrowa, szerokopasmowy Internet, telefonia VoIP oraz usługi mobilne - od początku opieramy nasze usługi na najlepszych rozwiązaniach technologicznych, oferując Abonentom produkty na najwyższym poziomie. Wprowadzając na polski rynek Telewizję Trzeciej Generacji, połączyliśmy w jednym odbiorniku wszystkie otaczające nas dziś media.

Rewitalizując Łódzką Wytwórnę Filmów Fabularnych, stworzyliśmy nowoczesny kompleks postprodukcji dźwięku w filmie - TOYA STUDIOS, który wraz z projektami Klubu Wytwórnia i Łąkowa29 wnosi ogromny wkład w proces przywracania Łodzi należnego jej miejsca na filmowej oraz kulturalnej mapie Polski.

TOYA Sp z o.o. – czwarty pod względem wielkości (jeden z największych, z wyłącznym udziałem kapitału polskiego) operator telewizji kablowej w Polsce. Dostarcza telewizję cyfrową, Internet i telefonię do 160 tysięcy mieszkań w sześciu miastach Polski
TV TOYA - Program lokalny. Nadaje od 1997 r. Codziennie, przez dziesięć godzin, prezentowane są serwisy informacyjne, reportaże, transmisje sportowe oraz relacje na żywo ze studia i z miasta. Telewizja bliżej Ciebie dostępna jest również na żywo w Internecie.
TOYA Studios - unikalny w skali europejskiej, multimedialny kompleks studiów nagrań i postprodukcji dźwięku oraz hal zdjęciowych. Miejsce o bogatej tradycji (dawna Łódzka Wytwórnia Filmów Fabularnych), zaprojektowane przez najlepszych architektów i akustyków. Więcej na www.toyastudios.pl
Klub Wytwórnia - jeden z największych łódzkich projektów artystyczno - kulturalnych. W miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych działa dziś nowa Wytwórnia, oferująca łodzianom rozrywkę i kulturę na najwyższym poziomie: koncerty, festiwale, imprezy filmowe, spektakle teatralne, wystawy sztuki...
Więcej na www.wytwornia.pl
Wytwórnia Kino 3D - Sala kinowa 10A dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych odmieniła się nie do poznania, stając się jednocześnie jedną z najnowocześniejszych sal kinowych w Polsce odrestaurowanych w duchu minionej epoki. Wspaniały obraz, wzorcowa akustyka zaprojektowana przez Jakuba Kirszensztajna, niespotykany komfort, a przy tym kameralna atmosfera i połączenie biznesu ze sztuką to trend, który wyznaczać będzie Kino 3D Wytwórnia. Z bogatymi tradycjami filmowymi wkraczamy z Państwem w świat nowych technologii.
Więcej na www.kinowytwornia.pl
MediaHUB - biurowiec klasy A zaprojektowany przez najlepszych architektów w Polsce. Biura wielu uznanych polskich i światowych marek, zwłaszcza z dziedziny IT. Więcej na www.mediahub.pl
Łąkowa 29 - serwis internetowy, którego celem jest gromadzenie informacji o pierwszej w powojennej Polsce Wytwórni Filmów Fabularnych oraz konsolidowanie środowiska z nią związanego.
Więcej na www.lakowa29.pl
DoubleTree by Hilton - Czterogwiazdkowy hotel z 200 pokojami, w tym suitami i apartamentem prezydenckim. Unikalny design: w bryłę budynku został wkomponowany kadr z filmu "Zakazane piosenki" a cały hotel wypełniony akcentami filmowymi plus kino 3D Wytwórnia, gdzie niegdyś odbywały się kolaudacje polskich filmów.
Więcej na: www.doubletreelodz.pl

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA