Menu główne

Na antenie kanałów

Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 można oglądać:

Wszystkie wyścigi Formula 1® na żywo. Treningi, kwalifikacje, programy nadawane z warszawskiego studia oraz relacje dziennikarzy z miejsc, w których toczy się rywalizacja.
LaLiga Santander należy do najbardziej widowiskowych rozgrywek piłkarskich w Europie i stanowi bardzo ważną część oferty piłkarskiej ELEVEN SPORTS. Czołowa liga piłkarska na świecie jeszcze bardziej zyskała na atrakcyjności, dzięki transferowi Roberta Lewandowskiego do słynnej FC Barcelony. Główną atrakcją jest rywalizacja jego klubu z Realem Madryt i Atlético Madryt, dwójką innych gigantów futbolu, przyciągających przed ekrany największą widownię..
Liga włoska cieszy się dużą popularnością wśród polskich fanów, którzy kibicują kilkunastu rodakom grającym w tych rozgrywkach oraz legendarnym klubom, takim jak Juventus, AC Milan, Inter czy SSC Napoli
Liga francuska, dzięki takim klubom jak Paris Saint-Germain, LOSC Lille, AS Monaco czy Olympique Lyonnais, jest zaliczana do ścisłej europejskiej czołówki. Na jej boiskach występują gwiazdy największego formatu oraz młodzi utalentowani piłkarze z całego świata.
PGE Ekstraliga – uważana za najlepszą żużlową ligę świata.
Liga portugalska jest uznawana za jedną z najlepszych w Europie pod względem wyszkolenia technicznego piłkarzy. W Liga Portugal rywalizuje 18 klubów, wśród których nie brakuje znanych i cenionych na arenie międzynarodowej marek, takich jak FC Porto, SL Benfica czy Sporting CP
The Emirates FA Cup to najstarsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie. Widzowie ELEVEN SPORTS mogą oglądać tę prestiżową rywalizację od pierwszej rundy aż do wielkiego finału na legendarnym Wembley Stadium.
Bauhaus-Ligan jest drugą, po PGE Ekstralidze, najsilniejszą ligą żużlową w Europie. Na jej torach występuje wiele gwiazd światowego speedwaya, w tym ponad dwudziestu Polaków.