Menu główne

Na antenie kanałów

Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 można oglądać:

Wszystkie wyścigi Formuła 1 na żywo. Treningi, kwalifikacje, programy nadawane z warszawskiego studia oraz relacje dziennikarzy z miejsc, w których toczy się rywalizacja.
Liga hiszpańska należy do najbardziej widowiskowych rozgrywek piłkarskich w Europie i stanowi bardzo ważną część oferty piłkarskiej ELEVEN SPORTS. Jej główną atrakcją jest rywalizacja z udziałem Realu Madryt, FC Barcelony i Atletico Madryt, trójki gigantów światowego futbolu.
Liga portugalska jest uznawana za jedną z najlepszych w Europie pod względem wyszkolenia technicznego piłkarzy. W Liga NOS rywalizuje 18 klubów.
Liga francuska, dzięki takim klubom jak Paris Saint-Germain, LOSC Lile, AS Monaco czy Olympique Lyonnais, jest zaliczana do ścisłej europejskiej czołówki. Na jej boiskach występują gwiazdy największego formatu oraz młodzi utalentowani piłkarze z całego świata.
PGE Ekstraliga - uważana za najlepszą żużlową ligę świata.
Liga włoska cieszy się dużą popularnością wśród polskich fanów, którzy kibicują kilkunastu rodakom grającym w tych rozgrywkach oraz legendarnym klubom, takim jak Juventus, AC Milan, Inter czy SSC Napoli.
The Emirates FA Cup to najstarsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie. Widzowie ELEVEN SPORTS mogą oglądać tę prestiżową rywalizację od pierwszej rudny aż do wielkiego finału na legendarnym Wembley Stadium.
Bauhaus-Ligan jest drugą, po PGE Ekstralidze, najśliniejszą ligą żużlową w Europie. Na jej torach występuje wiele gwiazd światowego speedwaya, w tym ponad dwudziestu Polaków.