Menu główne

TOYA nagrodzona Technologicznym Neptunem

11-06-2024

W trakcie 21. edycji Konferencji #TECHWAVES, która odbyła się 6 czerwca w Gdańsku, firma TOYA została uhonorowana prestiżową nagrodą Technologicznego Neptuna. To wyjątkowe wyróżnienie przyznane zostało za wybitne osiągnięcia w transformacji technologicznej oraz długoletnią, owocną współpracę z Grupą VECTOR, trwającą już ponad 30 lat.

"To dla nas ogromny zaszczyt móc przyznać nagrodę Technologicznego Neptuna firmie TOYA," powiedział Bartosz Kajut, członek zarządu Grupy VECTOR. "Ich nieustanne dążenie do innowacji, profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój telekomunikacji są wzorem do naśladowania. Ponad trzy dekady współpracy z TOYA to dowód na to, że solidne partnerstwo i wspólna wizja mogą przynieść znakomite efekty."

"Firma TOYA od lat wyznacza standardy na rynku telekomunikacyjnym, nieustannie wprowadzając nowoczesne rozwiązania i podnosząc jakość świadczonych usług" kontynuował Bartosz Kajut. "Ich osiągnięcia w transformacji technologicznej są imponujące, a wieloletnia współpraca z Grupą VECTOR przyniosła liczne innowacyjne projekty, które zmieniły oblicze telekomunikacji w Polsce."

"Nagroda Technologicznego Neptuna to dla nas wyróżnienie i motywacja do dalszego działania" powiedział Rafał Banaś Dyrektor IT TOYA odbierając nagrodę podczas wieczornej gali w Teatrze Szekspirowskim. "Dziękujemy Grupie VECTOR za wieloletnią współpracę i wsparcie. Wspólnie udało nam się zrealizować wiele ambitnych projektów, które przyniosły korzyści naszym klientom i całej branży."

Konferencja #TECHWAVES to wyjątkowe forum dla ekspertów i liderów rynku telekomunikacyjnego, gdzie omawiane są kluczowe kwestie, takie jak rozwój sieci FTTH, bezpieczeństwo infrastruktury cyfrowej, technologia IoT oraz wyzwania i możliwości, jakie niesie ze sobą technologia 5G. Wydarzenie to jest istotnym punktem w dyskusji na temat przyszłości telekomunikacji w Polsce.

,