Menu główne

Oferta telewizyjna TOYA znowu bogatsza!

13-11-2023

Od poniedziałku, 13 listopada br. TOYA wzbogaca swoją  ofertę o dwa nowe kanały w jakości HD: Alfa TVP – poz. 95, pakiet Oszczędny,  CTV Dla Ciebie – poz. 375, pakiet Wygodny.

Alfa TVP to program skierowany głównie do młodych, nastoletnich widzów w wieku 10 – 16 lat, reprezentujących tzw. pokolenie Alfa. Program pełni jednocześnie funkcje edukacyjne i rozrywkowe dla nastolatków. Zawiera treści bez nadmiernej przemocy, dopasowane do potrzeb i zainteresowań nastolatków,  służące odkrywaniu i rozwijaniu pasji, kształtowaniu relacji oraz funkcjonowaniu w grupie, sprzyjające postawom prozdrowotnym, radości życia. Kluczowe gatunki stacji to filmy i seriale fabularne, audycje edukacyjne oraz rozrywkowe.

Z kolei program CTV Dla Ciebie to kanał dla kobiet, po polsku i ukraińsku, zawierający najciekawsze treści wprost z Ukrainy. Filmy, seriale, mini seriale, programy podróżnicze  z dwoma ścieżkami dźwiękowymi, polską i ukraińską tworzą wielogatunkowy kanał telewizyjny.

Warto zaznaczyć, że oba nowe kanały można oglądać w darmowej aplikacji TOYA GO, dostępnej na smartfonach, tabletach i komputerach, zarówno w domu jak i poza domem w Polsce, a także za granicą na obszarze całej Unii Europejskiej. Możliwość oglądania wymienionych kanałów jest uzależniona od odpowiedniego pakietu posiadanego przez Abonenta.

,