Menu główne

TOYA z godłem TERAZ POLSKA

02-06-2016

W poniedziałek 30 maja, podczas uroczystej Gali w Operze Narodowej w Warszawie, Dyrektor Jacek Kobierzycki odebrał statuetkę przyznaną TOYA, w kategorii USŁUGI za „Połączenie telewizji z Internetem” w XXVI edycji Konkursu „Teraz Polska” 

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny a jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu spośród prawie 100 zgłoszeń,  nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy. 

W uzasadnieniu werdyktu jury konkursu napisało:

„Połączenie telewizji z Internetem w jedną usługę to autorskie rozwiązanie spółki TOYA, pozwalające poprzez nowoczesny odbiornik cyfrowy odbiór treści i aplikacji internetowych, na ekranie telewizora. 

Kolejnym elementem połączenia telewizji z Internetem jest najnowsza, darmowa aplikacja TOYA GO, która za pośrednictwem Internetu - WiFi lub mobilnego, w domu i poza domem, zapewnia dostęp na urządzeniach przenośnych jak tablet czy smartfon do kanałów telewizyjnych, wideo na żądanie, stacji radiowych i karaoke.”

Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. 

- Tegoroczna edycja Konkursu była jedną z najbardziej interesujących pod względem różnorodności zgłoszonych produktów i usług. Kapituła, która na podstawie ocen eksperckich, wybierała laureatów, nie miała łatwego zadania. 58% zgłoszeń otrzymało na etapie oceny ekspertów 900 i więcej punktów na 1000 możliwych, co potwierdza, że kolejny raz możemy cieszyć się wysokim poziomem i wyrównaną rywalizacją o Godło „Teraz Polska”. – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. - Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje. 

Godło Teraz Polska jest nie tylko kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę, ale także podkreśleniem tego, że nasze usługi powstają na miejscu, w Polsce - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA.   Patriotyzm lokalny jest od zawsze wpisany w naszą działalność. Jako nieliczni wśród dużych graczy na rynku operatorów kablowych jesteśmy firmą w całości opartą na polskim kapitale. Płacimy tutaj podatki i wspieramy społeczność lokalną w wielu inicjatywach. Jesteśmy z tego dumni i chcemy się tym chwalić - podkreśla

***

Telewizja 3G TOYA to innowacyjne połączenie tradycyjnej telewizji i Internetu. Do korzystania z funkcji internetowych nie trzeba posiadać, wykupionego osobno, dostępu do Internetu. Usługa oprócz programów telewizyjnych w jakości HD daje dostęp do Wideo na życzenie, informacji z Internetu, muzyki i wielu innych wygodnych i użytecznych informacji oraz funkcji.

TOYA GO to platforma umożliwiająca dostęp, w domu i poza domem, do programów telewizyjnych w czasie rzeczywistym, stacji radiowych, wideo na żądanie, karaoke i kamer internetowych poprzez komputer stacjonarny lub przenośny, tabletach czy smartfonach. Korzystać z niej można poprzez stronę internetową go.toya.net.pl lub za pomocą aplikacji dostępnych na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS i Android.