Menu główne

Słodkie walentynki z TOYA i telewizją Lifetime

11-02-2016

Już 13 lutego w Centrum Handlowo - Rozrywkowym Sukcesja odbędzie się impreza walentynkowa organizowana przez łódzką sieć kablową TOYA i kanał kobiecy Lifetime.

Nie od dziś wiadomo, że najkrótsza droga do serca prowadzi przez żołądek. Właśnie dlatego, główną atrakcją wydarzenia będą czekoladowe walentynki przygotowane, przez specjalnie zaproszonego mistrza cukiernika. Pod jego okiem, uczestnicy będą mogli udekorować i stworzyć własną, słodką walentynkę w kształcie serca dla ukochanego lub ukochanej. 

Swoje czekoladowe serce będzie można przygotować w najbliższą sobotę między 12.00 a 18.00 na poziomie -1 przy fontannach w Centrum Handlowo - Rozrywkowym Sukcesja.

Lifetime to kanał rozrywkowy dla kobiet. Prowokuje, opowiada fascynujące historie i zachęca do działania. Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem znanych i nagradzanych filmów pełnometrażowych. Oferuje również wysokiej jakości seriale fabularne oraz przełomowe produkcje dokumentalne. W sieci TOYA dostępny jest w jakości HD w pakiecie Bogatym na kanale 207.