Menu główne

Winogranie: Smolik i Kev Fox

12-05-2015

29.05.2015 GODZ. 20:00

Organizator: Wytwórnia
Bilety (miejsca siedzące):
bilety ulgowe: 35 zł,
bilety normalne: 40 zł.

Kup bilet >

Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Smolik i Kev Fox przyjadą do Łodzi z utworami, które nigdzie jeszcze nie były prezentowane! Premiera ich wspólnego albumu jest zaplanowana na wrzesień, a już w maju piosenek, które się na nim znalazły, będzie można posłuchać przy Łąkowej 29. Poza nowym materiałem w secie koncertowym pojawi się też kilka starszych, doskonale znanych publiczności kompozycji.
 
Andrzej Smolik jest jednym z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce. Jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (jak Kasia Nosowska i Robert Gawliński), wydaje własne autorskie / producenckie płyty. Nazwisko Smolika jest marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją.
 
Kev Fox to postać otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk choć związany ze sceną Manchesteru, ostatnio mieszka i tworzy głównie w Polsce. Jego charakterystyczna, stylowa postać jest szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków.

Więcej informacji >