Menu główne

Koncertowy sylwester - Little White Lies, L. Stadt, Tymon & The Transistors Rock & Roll

08-12-2014

Organizator: Wytwórnia

Bilety:

  • dla pierwszych 100 osób: bilet ulgowy: 80 zł, bilet normalny: 90 zł 
  • cena regularna: bilet ulgowy: 90 zł, bilet normalny: 100 zł

KUP BILET>

Piwo i lampka szampana o północy gratis.

Nie wiesz, jak idealnie zakończyć stary rok i wejść tanecznym krokiem w bajecznym nastroju w nowy? Zastanawiasz się, czy zalec na kanapie przed telewizorem i przyglądać się fajerwerkom na szklanym ekranie, popijając napój szampanopodobny? Odsuń od siebie tę wizję i spędź sylwestra w Klubie Wytwórnia!

Przy Łąkowej 29 wystąpią trzy znakomite zespoły: Little White Lies, L.Stadt oraz Tymon Tymański & The Transistors Rock & Roll. Zapowiada się wieczór pełen wrażeń, o którym trudno będzie zapomnieć nie tylko w zbliżającym się 2015 roku. 31 grudnia o godz. 20 zorganizujemy w Wytwórni najlepszą imprezę sylwestrową w mieście. Nie może Cię na niej zabraknąć.

Do zobaczenia przy Łąkowej 29.

Podczas sylwestra do dyspozycji naszych gości będą food trucki i specjalna strefa gastronomiczna, gdzie będzie można kupić przekąski, przygotowane przez łódzkie restauracje. W sylwestrowym menu nie zabraknie tradycyjnych polskich zapiekanek i pierogów, amerykańskich burgerów, grillowanych żeberek i steków, a także sushi. Pamiętamy również o wegetarianach.

Podczas koncertów alkohol będzie można kupić w dwóch barach.

Więcej informacji: http://www.wytwornia.pl/koncertowy-sylwester-little-white-lies-l-stadt-tymon-the-transistors-rock-roll