Menu główne

Oferty pracy

Jeśli chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju naszej firmy
proponujemy ci pracę na stanowisku

Kierownik SOHO

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy,
•niezbędne narzędzia pracy (laptop plus telefon)

Benefity:

Twój zakres obowiązków:

•zarządzanie sprzedażą bezpośrednią w segmencie małych firm i jednoosobowych działalności (home office),
•planowanie, wdrażanie i egzekwowanie strategii oraz planów sprzedażowych,
•budowanie, rozwijanie i motywowanie podległego zespołu handlowców,
•inicjowanie i wdrażanie zmian w procesach i projektach w kanale B2B SOHO,

Nasze wymagania:

•doświadczenie w budowaniu zespołu sprzedażowego lub doświadczenie na pozycji handlowca poparte osiąganiem ponadprzeciętnych wyników sprzedaży,
•doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w branży telekomunikacyjnej),
•dobra znajomość rynku klientów biznesowych,
•znajomość obszarów technicznych tj. – Sip Trunk, Telefonia IP, Centrala telefoniczna, rozwiązania Cloud’owe, rozwiązania domenowe.
•samodzielność w działaniu i umiejętność sprawnego zarządzania

Zainteresowany?

lub

wyślij na adres akowalczykowska@toya.com.pl
TOYA - Sieć dobrych połączeń

Jeden z sześciu największych operatorów kablowych w Polsce i jako jedyny z nich jest oparty wyłącznie na polskim kapitale. Oferuje nowoczesne usługi telekomunikacyjne: telewizję cyfrową, dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz telefonię, zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów we własnych sieciach w kilku miastach w Polsce. Dostarcza również sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w ponad dwudziestu sieciach partnerskich na terenie całego kraju. TOYA jest firmą zorientowaną na nowe technologie i rozwija wiele innowacyjnych projektów opartych o własne rozwiązania.

Administratorem Państwa danych jest TOYA Sp. z o.o. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.