Menu główne

Pakiet tematyczny „Koneser”, przeznaczony dla wielbicieli muzyki klasycznej, opery, baletu i jazzu. Jego abonenci będą mogli skorzystać z dodatkowych przywilejów takich jak ulgowe lub darmowe bilety na wydarzenia muzyczne.
Pakiet „Koneser” zawiera trzy muzyczne kanały telewizyjne: Classica HD, Stingray Brava HD i Stingray DJAZZ HD – wszystkie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku – HD i Dolby Surround.

“Koneser” jest dostępny dla Abonentów dowolnego pakietu cyfrowego.

Abonament 10 zł/mc

Classica HD (poz. 780)

Classica HD to kanał telewizyjny dla entuzjastów muzyki klasycznej, opery i baletu dostępny na 4 kontynentach w 28 krajach, docierający do ponad 6,5 mln melomanów na świecie. To muzyczna oferta premium w jakości HD z dźwiękiem Dolby Digital 5.1. Bogatą ofertę kanału stanowi ponad 1200 godzin koncertów, produkcje m.in. z Festiwalu w Salzburgu, Arena di Verona, Concertgebouw w Amsterdamie oraz San Francisco Opera. W ciągu roku Classica przedstawia 300 godzin nowych programów, 60 światowych premier, 55 produkcji własnych i co najmniej 12 koncertów na żywo. W tygodniowej ramówce każdy dzień w paśmie wieczornym poświęcony jest innej tematyce. Classica to także dostęp do oferty w systemie catch-up oraz do programów z biblioteki VOD. Właścicielem kanału Classica HD jest międzynarodowa spółka Unitel – jeden z najważniejszych producentów muzycznych wydarzeń audiowizualnych na świecie.

Brava HD (poz. 781)

Brava HD to pierwszy w Europie kanał w całości poświęcony operze, baletowi i muzyce klasycznej, a także pierwszy nadający obraz w rozdzielczości 1080i z dźwiękiem w Dolby Digital. Jest tworzony przez pasjonatów, którzy wybierają najlepsze produkcje muzyki klasycznej z całego świata. Transmituje uwielbiane klasyczne dzieła 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Na kanale Brava HD podziwiać można sławnych dyrygentów, takich jak Sir Simon Rattle, Valery Gergiev, William Christie czy Gustavo Dudanel, a także uznanych solistów, min: Placido Domingo, Annę Netrebko, Jean-Yves’a Thibaldet i Janine Jansen. W przeciwieństwie do konkurencyjnych stacji , audycje na kanale Brava HD nie są przerywane reklamami.
Wszystkie produkcje, prezentowane na tym kanale, zostały nagrane w poważanych i słynnych salach koncertowych i operowych, takich jak The Royal Opera House w Londynie, Teatro Real w Madrycie czy La Scala w Mediolanie. Brava HD pozwala delektować się scenicznymi arcydziełami, wśród których znajdziemy m.in.: Cyganerię, Otella, Aidę, Jezioro Łabędzie, Toscę, Zoroastera czy choćby Tak czynią wszystkie.

DJAZZ.tv HD (poz. 782)

Kanał telwizyjny prezentujący znakomity jazz 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu! To właśnie sprawia, że DJAZZ.tv jest pierwszym i jedynym na świecie kanałem telewizyjnym poświęconym wyłącznie muzyce jazzowej. Bogata i różnorodna oferta programowa obejmuje nagrania elitarnych koncertów jazzowych z różnych zakątków świata, znakomite filmy dokumentalne, a także relacje z najważniejszych festiwali jazzowych w Ameryce, Europie i Azji. DJAZZ.tv to kanał, w którym jest miejsce dla wszystkich odmian jazzu: legendarnego swingu Duke'a Ellingtona, wirtuozerskiego bebopu Charliego Parkera, fusion w wykonaniu Milesa Daviesa, czy współczesnych jazzowych kompozycji Jamiego Culluma i Esperanzy Spalding. Wiele uwagi stacja poświęca także gatunkom muzycznym pochodzącym z przeróżnych zakątków świata, takim jak tango, reggae czy muzyka brazylijska. W DJAZZ.tv nie brakuje również wszystkich tych stylów muzycznych, które nawiązują do jazzu: soulu, gospel, funka i oczywiście bluesa. Cała ta różnorodność jest prezentowana w znakomitym wydaniu dzięki nagraniom z najlepszych festiwali jazzowych, ekskluzywnych koncertów klubowych i studyjnych improwizacji, a także za sprawą rewelacyjnych teledysków. Ponadto na antenie DJAZZ.tv obejrzeć można wybitne filmy dokumentalne ukazujące historię muzyki jazzowej i życie tych, którzy ją współtworzyli.

Partnerzy promocji pakietu Koneser:

Teatr Wielki Filharmonia Łódzka Wytwórnia

TOYA zawarła stosowne porozumienia z Teatrem Wielkim, Filharmonią Łódzką oraz Klubem Wytwórnia, na mocy których posiadacze pakietu KONESER otrzymają dodatkowo w ramach abonamentu:

  • możliwość zakupu biletów ulgowych dla dwóch osób na koncerty symfoniczne i kameralne oraz dwóch biletów w cenie jednego na dwie wybrane transmisje The Metropolitan Opera HD Live, w Filharmonii Łódzkiej;
  • możliwość zakupu w ulgowej cenie dwóch biletów w każdym miesiącu na 2 wybrane spektakle operowe lub baletowe w Teatrze Wielkim w Łodzi;
  • 2 bezpłatne bilety, w każdym roku kalendarzowym, na wybrane wydarzenia w klubie muzycznym „Wytwórnia”;

Zasady korzystania z przywilejów dla Abonentów Pakietu Koneser

Sposoby zamawiania:
I. Bez wychodzenia z domu:
— przy użyciu pilota odbiornika 3G
— elektroniczne BOA (eboa.toya.net.pl)
— przez Infolinię — 42 6333 888
II. Osobiście
— w lokalnym Biurze Obsługi Abonenta

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA