Menu główne

Telewizja w telefonie – jak oglądać filmy i seriale podczas wakacji?

Telewizja w telefonie – jak oglądać filmy i seriale podczas wakacji?

06-09-2021

Wakacje to czas urlopowych wyjazdów, ale również częstszego spędzania czasu poza domem. Okres ten nie musi jednak oznaczać rezygnacji z oglądania filmów, seriali czy wydarzeń sportowych. Jest przecież telewizja w telefonie, z której można korzystać niezależnie od aktualnego miejsca pobytu.

Jak działa telewizja online na telefon?
Przykładem takiej aplikacji jest TOYA GO. To przede wszystkim telewizja online na telefon, tablet oraz komputer. Jej główną funkcją jest oglądanie programów telewizyjnych w czasie rzeczywistym, bez konieczności posiadania dostępu do telewizora czy dekodera. Aby móc korzystać z takiego udogodnienia, nie trzeba zawierać żadnej dodatkowej umowy. Rozwiązanie dostępne jest dla każdego abonenta sieci TOYA, który dysponuje danymi logowania do usługi.
Aby oglądać TV na telefonie lub innym urządzeniu, należy zalogować się do usługi korzystając z tego samego loginu i hasła, co w przypadku logowania do eBOA (Elektronicznego Biura Obsługi Abonenta). Dane te są zapisane na dołączonej do umowy karcie aktywacyjnej, ale można je również pozyskać w lokalnym punkcie BOA lub dzwoniąc na infolinię TOYA.

Oferta programowa w telewizji na telefon
To, jakie kanały można oglądać na smartfonie, zależy od posiadanego pakietu telewizyjnego. Abonenci firmy TOYA, w ramach aplikacji TOYA GO, mają do dyspozycji łącznie 144 kanały. W ofercie programowej znajdują się zarówno programy ogólne oraz informacyjne, jak i z konkretnych kategorii tematycznych: sport, film, rozrywka, muzyka, dokument, dla dzieci. Dzięki temu, nawet będąc na plaży, w namiocie, czy w autokarze, nikt nie przegapi ważnych dla siebie treści telewizyjnych. 

Z listą programów dostępnych w TOYA GO oraz innymi funkcjami usługi można zapoznać się pod adresem: https://toya.net.pl/strona/toyago.

Inne zalety usługi TOYA GO
Warto podkreślić, że telewizja w telefonie TOYA GO to nie tylko możliwość oglądania kanałów telewizyjnych. W ramach usługi można korzystać dodatkowo z kilku innych udogodnień, które przydadzą się podczas wakacji, ale nie tylko.

W TOYA GO znaleźć można także usługę VOD (video na żądanie), która umożliwia oglądanie wybranych seriali, filmów i dokumentów. Dzięki aplikacji możemy planować nagrania PVR USB, słuchać ponad 600 stacji radiowych, korzystać z karaoke, czy też elektronicznego przewodnika po programach TV. Zarówno abonenci, jak i osoby niebędące klientami TOYA, mają dostęp do lokalnego programu TV TOYA oraz niemal 70 kamer internetowych

Wszystkie te udogodnienia są udostępniane bez dodatkowych opłat, zarówno w aplikacji mobilnej TOYA GO, jak i jej klasycznej wersji internetowej.

By móc korzystać z telewizji w telefonie oraz pozostałych udogodnień na urządzeniach mobilnych, abonent musi zainstalować darmową aplikację TOYA GO, którą może pobrać z App Store oraz Google Play. Wersja na komputer dostępna jest tutaj: https://toya.net.pl/strona/toyagohttps://toya.net.pl/strona/toyago

,