Menu główne

Dlaczego warto kupić usługi od TOYA online?

Dlaczego warto kupić usługi od TOYA online?

27-03-2023

Internet i telewizja od jednego dostawcy to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też czasu. Jedno konto w elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta, łatwy dostęp do faktur, czy możliwość zamawiania usług online to ułatwienia dla wszystkich, którzy cenią wygodę. Dodatkowo TOYA umożliwia personalizowanie pakietów, np. o dodatkowe kanały filmowe HBO albo CANAL+.

Pakiety Internetu, telewizji i telefonii wykupione u jednego dostawcy to opcja nie tylko dla zabieganych lub zapominalskich. Doceni ją każdy, kto ceni wygodę i świadomie gospodaruje czasem. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zarządzania kilkoma usługami po zalogowaniu się do jednego, wspólnego konta. W elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta TOYA nie tylko zobaczysz aktualne faktury, ale też łatwo je opłacisz, czy przejrzysz te archiwalne. Informacje o wykupionych usługach są przedstawione w przejrzysty sposób. Dzięki temu szybko sprawdzisz, jaki pakiet telewizji czy Internetu posiadasz i jak możesz go modyfikować, np. aktywować wyższą wersję, zamówić odbiornik telewizji cyfrowej, czy skonfigurować dodatkowe usługi. Ponadto otrzymujesz możliwość samodzielnego zmieniania kilku ważnych parametrów usług. Wśród nich m.in. ustawienia WiFi w przypadku dostępu do Internetu, a dla telefonii stacjonarnej i komórkowej - blokowanie i przekierowanie połączeń, czy zastrzeżenie numeru.

Kilka usług od jednego dostawcy to też szersze pole do działania w zakresie personalizacji oferty. Dlatego w zakładce „Oferta dla Ciebie” znajdziesz promocje skrojone pod Twoje potrzeby. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Oszczędny, Wygodny, Bogaty, czyli telewizja od TOYA

W TOYA oferujemy cztery bazowe pakiety telewizyjne: Naziemny+, Oszczędny, Wygodny i Bogaty. Każdy z nich to inna liczba kanałów, w tym kanałów HD i UHD. W pakiecie Naziemny+ jest ich 34. Kolejne opcje to 76 i 124 kanały. W pakiecie Bogatym oferujmy 177 kanałów, w tym 15 sportowych, 34 rozrywkowe i niemalże tyle samo filmowych. Do tego kanały muzyczne czy dla dzieci.

Każdy z pakietów bazowych możesz wzbogacić o pakiet Premium albo Tematyczny. Do wyboru są m.in. CANAL+ PRESTIGE, HBO Max, Eleven, Sport Plus, FilmBox, CINEMAX, czy Nocny z kanałami dla dorosłych. A co w sytuacji, gdy w tygodniu chcesz obejrzeć Ligę Mistrzów, ale w weekend masz ochotę na aktualny, filmowy hit? Albo chcesz włączyć dziecku bajkę, a w wolnych chwilach posłuchać dobrego jazzu? Nic prostszego, pakiety można dowolnie łączyć bez ograniczeń ilościowych.

Co jeszcze zyskujesz, wybierając telewizję w TOYA? M.in. usługę Multiroom, która pozwala na oglądanie różnych kanałów w tym samym czasie w ramach jednego abonamentu. Inny benefit to dostęp do platformy TOYA GO, gdzie bez dodatkowych opłat obejrzysz wybrane kanały z wykupionego pakietu. Kolejny to możliwość nagrywania programów. Jest to możliwe poprzez odbiorniki HD i 4K, które posiadają gniazda USB, do których można podpiąć zewnętrzny dysk twardy.

Internet od TOYA. Solo czy w dwupaku?

Telewizję i Internet można w TOYA kupić w dwupaku. Połączenie dwóch usług to oszczędność finansowa, ale też pewność, że w pełni wykorzysta się wszystkie funkcje, jakie dają np. pakiety dodatkowe.

TOYAnet to cztery prędkości do wyboru: 100, 300, 500 albo 940 Mb/s. Do płynnego działania smart tv albo gier online potrzebujemy minimum 300/30 Mb/s. Ale jeśli nie masz w domu wielu urządzeń, które łączą się z siecią i potrzebujesz jej głównie do sprawdzania poczty elektronicznej i przeglądania stron internetowych, wystarczająca powinna być podstawowa prędkość. Ceny usług internetowych w TOYA zaczynają się od 52,90 zł miesięcznie.

Internet stacjonarny daje pewność stabilnego łącza, gwarancję wybranej prędkości i braku limitów danych. Dzięki modemom WiFi sygnał można bezprzewodowo przesłać do urządzeń, takich jak telefon komórkowy, tablet, smartwatch i wiele innych.

Warto zwrócić uwagę, że w TOYA dbamy nie tylko o niezawodność i szybkość Internetu, ale też o bezpieczeństwo. Za niewielką dopłatą można wykupić pakiet Bezpieczny Internet, dzięki któremu loginy, hasła, czy dostępy do kart kredytowych będą chronione przed atakami hakerów. Otrzymasz m.in. narzędzie do oczyszczania systemu z wirusów i szkodliwego oprogramowania, czy dostęp do funkcji Antyzłodziej, która pomoże w lokalizacji zagubionego urządzenia. Pakiet Bezpieczny Internet to również bezpieczne dziecko w sieci, ponieważ umożliwia kontrolę rodzicielską dla przeglądania stron WWW, kontrolę aplikacji czy czasowe limitowanie dostępu do aplikacji dla młodszych użytkowników naszych urządzeń.

Telefonia stacjonarna, czyli TOYAtel

TOYA to także usługi telekomunikacyjne. Możesz do nas bezpłatnie przenieść numer od innego operatora, albo otrzymać nowy. Umowę podpisujesz na 12 miesięcy. Ceny pakietów zaczynają się od 10 zł miesięcznie. Ale już za 25 zł miesięcznie otrzymujesz darmowe, nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne i komórkowe, a na zagraniczne numery stacjonarne dzwonisz za 15 gr za minutę.

Dodatkowo za darmo dostajesz takie usługi jak: poczta głosowa, kolejkowanie rozmów, przekierowanie połączeń i wiele innych.

Telefonia komórkowa, czyli TOYAmobilna

TOYA oferuje także pakiety telefonii komórkowej. Wszystkie posiadają rozmowy i SMS bez ograniczeń oraz pakiety internetowe, które są ważne nie tylko w Polsce, ale w całej UE. Pakiet w cenie 14,90 zł miesięcznie jest dedykowany dla mniej wymagających użytkowników, w szczególności dla dzieci i osób starszych.

Usługi TOYA, także telekomunikacyjne, można zamówić całkowicie zdalnie bez wychodzenia z domu przez stronę toya.net.pl. To najwygodniejszy sposób, który oszczędza czas potrzebny na wizytę w lokalnym Biurze Obsługi Abonenta. Ponadto okresowo dostępne są promocje oferujące dodatkowe zniżki lub bonusy przy zamówieniu usług drogą elektroniczną.

,