Menu główne

TOYA wprowadzi Pakiet Olimpijski

08-07-2024

Na czas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu, od 26 lipca do 11 sierpnia, TOYA wprowadzi osiem kanałów Eurosportu, w tym jeden 4K. Kanały będą dostępne dla wszystkich Abonentów posiadających w swoim pakiecie  kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 w odbiorniku cyfrowym oraz aplikacji TOYA GO w domu i poza domem. Poszczególne kanały będą dedykowane wybranym dyscyplinom sportowym i będą nadawane z polskim komentarzem. W kanale 4K oprócz ceremonii otwarcia i zakończenia igrzysk będą transmitowane najważniejsze wydarzenia z udziałem polskich sportowców.

Wierzymy, że tegoroczne igrzyska olimpijskie będą wyjątkowe. Na to składa się wiele czynników,  których do najważniejszych należą sukcesy polskich sportowców w wielu dyscyplinach: siatkówce, tenisie, lekkiej atletyce i wielu innych. Ponadto tym razem zawody będą przeprowadzane w naszej strefie czasowej co znacznie ułatwi ich śledzenie. Wiele kibiców rozmaitych dyscyplin sportowych uzyska szansę na śledzenie swojej ulubionej na specjalnych kanałach im dedykowanych. Dodatkowa obecność wprowadzonych kanałów w aplikacji TOYA GO umożliwi Abonentom oglądanie igrzysk w gorącym okresie wakacyjnym czyli wzmożonych wyjazdów. Z pewnością nasi Abonenci docenią taką możliwość - mówi Jacek Kobierzycki - Dyrektor Generalny TOYA.

Aby nie zamykać możliwości oglądania dodatkowych kanałów dla Abonentów niższych pakietów istnieje możliwość wykupienia całego zestawu ośmiu kanałów w cenie 20 zł na czas trwania Igrzysk.

,