Menu główne

Otwarte okno dla Abonentów TOYA

13-01-2023

TOYA przygotowała niespodziankę dla swoich Abonentów. Od soboty 14 stycznia br., w tzw. otwartym oknie, zostanie udostępnionych aż 28 kanałów. Programy będzie można oglądać przez 15 dni, do 29 stycznia.  

Dla wszystkich Abonentów telewizyjnych dostępnych będzie 16 kanałów dziecięcych zarówno z pakietów bazowych - Wygodnego i Bogatego, ale również z tematycznego Pociecha, a także 7 kanałów z pakietu FilmBox i 5 z pakietu sportowego Eleven. Wykaz dostępnych kanałów znajduje się na stronie operatora: toya.net.pl/otwarteokno.   

Bezpośrednią, choć nie jedyną, inspiracją otwartego okna są rozpoczynające się ferie w województwie łódzkim i kilku innych, w których TOYA ma swoje sieci kablowe. Nazwa akcji – „Otwarte okno dla całej rodziny” wskazuje jednak, że oferta jest skierowana nie tylko dla naszych pociech, ale także ich rodziców. Chcemy, aby wszyscy Abonenci mogli zapoznać się z wieloma wartościowymi kanałami, oprócz dziecięcych także filmowymi i sportowymi, których na co dzień nie mają w swoich pakietach - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA.  

Warto zaznaczyć, że dla Abonentów objętych akcją, wszystkie kanały będą dostępne w domu i poza domem, nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej w bezpłatnej aplikacji TOYA GO.

,