Menu główne

TOYA z Mistrzostwami Świata w 4K

16-11-2022

Dzięki porozumieniu z TVP abonenci TOYA będą mogli oglądać nadchodzący Mundial w najwyższej jakości na kanale TVP 4K. Początek transmisji już 20 listopada. Podobna współpraca miała miejsce już przy ostatnim czempionacie Starego Kontynentu.

TVP 4K zostanie uruchomiony na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, które rozpoczną się w Katarze 20 listopada br. Finał imprezy zaplanowany jest na 18 grudnia, jednak aż do końca roku będzie można na wspomnianym kanale oglądać powtórki najważniejszych wydarzeń.

Kanał nadawany będzie w jakości Ultra HD z HDR w standardzie DVB-C. Zostanie udostępniony wszystkim Abonentom TOYA, bez względu na pakiet telewizyjny z jakiego korzystają, mającym dostęp do usług w jakości 4K (na pozycji nr 421).

Warto dodać, że transmisje z mundialu dostępne będą w TOYA także na kanałach TVP1 (poz. 1), TVP 2 (poz.2) i TVP Sport (poz. 420) w jakości HD. Pokazane zostaną na nich wszystkie 64 spotkania. Wspomniane kanały dostępne będą również w aplikacji TOYA GO, umożliwiającej oglądanie programów telewizyjnych na urządzeniach mobilnych i komputerach.

,