Menu główne

CANAL+ 4K Ultra HD i CANAL+ online w ofercie TOYA

13-10-2022

Od 14 października br., w ofercie TOYA znajdą się nowe pozycje: nadający w najwyższej jakości obrazu kanał CANAL+ 4K Ultra HD oraz serwis streamingowy CANAL+ online. Kanał i serwis są dostępne dla wszystkich obecnych i nowych Abonentów pakietu CANAL+ Prestige bez dodatkowych opłat. Kanał CANAL+ 4K Ultra HD jest dostępny w odbiornikach cyfrowych TOYA na poz. 69 oraz na komputerach i w Smart TV za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online.

CANAL+ 4K ULTRA HD to nowy kanał premium, w którym są transmitowane wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze PKO BP Ekstraklasy, hiszpańskiej LaLiga Santander oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Wszystko w najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD.
CANAL+ online umożliwia oglądanie wszystkich 13 kanałów linearnych z pakietu Prestige, a dodatkowo dostęp do bogatej biblioteki VOD CANAL+. Zawiera ona seriale, filmy, dokumenty i wiele oryginalnych produkcji własnych CANAL+, w tym m.in. „Minuta Ciszy”,""The Office PL", "Król", „Belfer”, "Kruk", "Klangor" czy „Powrót". Dodatkową atrakcją dla Abonentów jest dostęp do następujących kanałów tematycznych grupy CANAL+: Ale Kino+, Planete+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ DOMO, Novelas+, MiniMini+, teleTOON+, wraz z możliwością oglądania wybranych programów nawet po kilkunastu godzinach od emisji ( tzw. catch up). Warto zaznaczyć, że wszystkie kanały z pakietu Prestige oraz tematyczne są dostępne poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej. 
Mamy wielką satysfakcję, że zdołaliśmy osiągnąć porozumienie umożliwiające tak istotne wzbogacenie naszej oferty telewizyjnej. To z pewnością ucieszy naszych Abonentów, którzy będą mogli oglądać ulubione programy w formule „gdzie chcesz i kiedy chcesz” zgodnej z rozwijającym się trendem - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA. 

W wyniku tych zmian w portfolio TOYA znajduje się już 227 kanałów, w tym 183 HD i pięć w 4K.

,