Menu główne

Internet Studencki 2021

20-08-2021

Internet dla studentów – nowa oferta TOYA.

Od 20 sierpnia b.r. w TOYA startuje promocja ”Internet Studencki 2021”. 

„Bez względu na to, czy nadchodzący rok akademicki będzie przebiegał normalnie czy z ewentualnymi obostrzeniami pandemicznymi, studenci będą potrzebowali dobrego dostępu do Internetu. 

Po blisko dwóch latach lockdownu mogliśmy się przekonać, że szybki i niezawodny Internet stacjonarny jest najlepszy do komunikacji, rozrywki i nauki, zwłaszcza zdalnej”.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, TOYA przygotowała, jak co roku, specjalną ofertę dla studentów” – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Główne zalety oferty to niskie ceny oraz elastyczność okresu umowy - 7 do 9 miesięcy, z możliwością #jej kontynuacji lub zawieszenia w okresie wakacji na tych samych warunkach. 

Warto podkreślić, że promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy, a aktywacja usługi kosztuje jedynie 19,90 zł.

W stosunku do ubiegłorocznej oferty, znacznemu zwiększeniu prędkości uległy wszystkie trzy pakiety Internetu. Obecnie są to: TOYAnet 250 o prędkościach 250/30 Mb/s w cenie 49,90 zł/mies., 

TOYAnet 600 (600/50 Mb/s) w cenie 59,90 zł/mies. oraz  TOYAnet 1000 (940/60 Mb/s) za 69,90 zł/mies. 

W każdym z podanych pakietów, w cenie zawarty jest szybki, dwuzakresowy WiFi (2,4 GHz/5 GHz). 

Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymują kartę zniżkową (na cały okres trwania umowy), na wybrane wydarzenia kulturalne do łódzkiego klubu Wytwórnia, która od tego lata wznowiła działalność koncertową.

Dodatkowo w promocji, studenci mogą zamówić dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa  z Internetem 5 GB kosztuje 20 zł/mies., a 20 GB – 30 zł/mies.

Zainteresowani mogą także zamówić pakiety telewizyjne w obniżonych cenach. 

Proces zamawiania usług jest maksymalnie uproszczony i nie wymaga osobistego kontaktu w Biurze Obsługi Abonenta - wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://toya.net.pl/studencki