Menu główne

Dwa nowe kanały w ofercie TOYA!

30-07-2021

Wzbogacamy naszą ofertę telewizyjną.

Od 2 sierpnia TOYA wzbogaca swoją ofertę telewizyjną. Nowością są dwa kanały w jakości HD: Red TOP TV oraz MIXTAPE.

Znajdą się w pakiecie Wygodnym, na pozycjach odpowiednio 129 i 715.

Red TOP TV jest kanałem filmowo-serialowym dla całej rodziny. W ofercie znajdują się klasyki kina światowego, ale także nowe produkcje. Jak zapewnia nadawca, ramówka jest czytelna i pogrupowana na sekcje dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Zawiera także codzienne bloki „Kina Oskarowego” czy weekendowe „Kultowe kino”. Warto polecić także zremasterowane klasyki kina m.in.: „Przeminęło z wiatrem”, „Szpital na peryferiach” czy „Siedemnaście mgnień wiosny”. W ramówce stacji można znaleźć wiele amerykańskich produkcji, jednak nie brakuje kina europejskiego, azjatyckiego czy środkowoamerykańskiego.

MIXTAPE to z kolei jedyny, muzyczno-rozrywkowy kanał telewizyjny w 100 proc. poświęcony kulturze hip-hop. W ramówce stacji znajdziemy najnowsze klipy polskich i zagranicznych gwiazd sceny hip-hop oraz najlepsze klasyki gatunku, pogrupowane w tematyczne bloki. Z badań przeprowadzonych przez nadawcę wynika, że na tego typu muzykę jest duże zapotrzebowanie, brakuje hip-hopu w ofercie operatorów i że ten gatunek muzyki jest „trendy”.

Warto podkreślić, że oba nowe kanały będą również obecne w bezpłatnej aplikacji TOYA GO, dostępnej dla Abonentów TOYA, w zależności od posiadanych pakietów, na komputerach i urządzeniach mobilnych w domu i poza nim, na terenie Polski i całej UE.

W wyniku tych zmian w portfolio TOYA znajduje się 247 kanałów telewizyjnych,
w tym aż 179 HD i cztery 4K.