Menu główne

Internet studencki – nowa oferta

21-08-2020

Od 24 sierpnia b.r. w TOYA startuje promocja „Internet Studencki 2020”.Internet dla studenta – nowa oferta TOYA.

Od 24 sierpnia b.r. w TOYA startuje promocja „Internet Studencki 2020”.

„Obecna sytuacja związana z pandemią dobitnie pokazuje jak ważny dla nas wszystkich jest dostęp do Internetu. W minionym okresie, w związku z lockdown’em, mogliśmy się przekonać, że szybki i stabilny Internet stacjonarny jest najlepszy do zdalnej pracy, nauki oraz komunikacji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, TOYA przygotowała ofertę dla studentów na nadchodzący rok akademicki” – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA. 

Podstawowe zasady promocji to: niskie ceny oraz elastyczność okresu umowy na 7 do 9  miesięcy, z możliwością jej kontynuacji lub zawieszenia na okres wakacji, na tych samych warunkach. Warto podkreślić, że promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy, a aktywacja usługi kosztuje jedynie 19,90 zł. 

W ofercie znajdują się trzy pakiety Internetu: 150/25 Mb/s w cenie 45,90 zł/mies.; 300/30 w cenie 55,90 zł/mies. oraz  600/50 za 65,90 zł/mies. W cenie każdego z podanych pakietów zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz/5 GHz). Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymują kartę zniżkową do łódzkiego klubu Wytwórnia, na wybrane wydarzenia kulturalne. 

Dodatkowo w promocji studenci mogą zamówić dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa  z Internetem 3 GB kosztuje 18 zł/mies.,a 15 GB – 28 zł/mies. Dla zainteresowanych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach. 

Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone i nie wymaga osobistego kontaktu w Biurze Obsługi Abonenta, gdyż cały proces można przeprowadzić elektronicznie. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej