Menu główne

Oferta TOYA coraz bogatsza

05-06-2020

Od 5 czerwca b.r. TOYA wzbogaca ofertę telewizyjną o dwa nowe kanały, a kolejne dwa zamienia na wersję HD.

Od 5 czerwca b.r. TOYA wzbogaca ofertę telewizyjną o dwa nowe kanały, a kolejne dwa zamienia na wersję HD.

Do czterech dotychczasowych kanałów z grupy ELEVEN SPORTS dołącza wersja 4K kanału Eleven Sports 1. Będzie ona dostępna dla Abonentów pakietu Bogatego oraz Tematycznego a’la carte, na poz. 443, a przez najbliższe 30 dni (do 4 lipca) oglądać mogą go wszyscy Abonenci TOYA i sieci partnerskich bez dodatkowych opłat.

Kolejną nowością jest Polsat Rodzina HD, umieszczony na poz. 115 w pakiecie Oszczędnym. Ponadto dotychczasowe wersje SD kanałów Polonia 1 i Polsat Seriale zostają zamienione na HD.

Włączenie kanału Eleven Sports 1 w jakości 4K, doskonale zbiega się z wznowieniem piłkarskich rozgrywek ligowych w Europie i co najważniejsze, z planowanym, ponownym uruchomieniem transmisji z wyścigów Formula 1®. Z kolei w Polsat Rodzina znajduje się szeroka oferta programów adresowanych do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. To stacja dla wszystkich widzów, bez względu na miejsce zamieszkania.

Powyższe działania są elementem wspierającym, rozpoczętą w czerwcu promocję „Korzystne łączenie usług”. Jednym z głównych jej elementów jest udostępnienie na 3 miesiące bez opłat, wybranych pakietów Tematycznych i Premium, dla zamawiających dowolny pakiet bazowy telewizji cyfrowej (poza Naziemnym+). Akcja potrwa do końca wakacji.

Kampanię reklamową przygotował samodzielnie Dział Wizerunku i Promocji TOYA.