Menu główne

Kanały Polsatu w otwartym oknie TOYA

08-05-2020

Dla wielu Abonentów TOYA, w tym zwłaszcza tych, którzy muszą pozostać w domach, TOYA przygotowała milą niespodziankę. Na cztery tygodnie, od 8 maja br., odkodowane zostaną (dla Abonentów pakietów telewizyjnych od Oszczędnego wzwyż) następujące kanały: Polsat News 2, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight.

Jak widać, jest to bardzo interesująca oferta programów zarówno informacyjnych, lifestylowych, filmowych, jak i sportowych, która może zainteresować szerokie spektrum widzów. Należy zwrócić uwagę, że w okresie braku wydarzeń sportowych, spowodowanym pandemią, pojawia się wreszcie okazja do zobaczenia ciekawej imprezy z udziałem polskiego zawodnika. Od dziś do niedzieli w Polsacie Sport, będzie pokazywany na żywo turniej tenisowy UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie, w którym weźmie udział, nasz obecnie najlepszy tenisista - Hubert Hurkacz.

Warto dodać, że wyżej wymienione kanały (poza Polsat Film), Abonenci TOYA mogą także oglądać w TOYA GO, bezpłatnej aplikacji na smartfony, tablety i komputery. Kampanię promującą otwarte okno przygotował samodzielnie Dział Wizerunku i Promocji TOYA.