Menu główne

TOYA z nową ofertą Internetu dla studentów

19-08-2019

Od 19 sierpnia b.r. w TOYA startuje promocja „Internet Studencki 2019”. Podobnie jak w poprzednich latach studenci mogą podpisywać umowy na krótszy okres, od 7 do 9 miesięcy.

Promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy.
W ofercie znalazły się trzy pakiety Internetu:

  • 100/20 Mb/s w cenie 39,90 zł/mies.,
  • 250/30 w cenie 55,90 zł/mies.
  • 600/50 za 65,90 zł/mies.

W każdym z podanych pakietów, w cenie zawarty jest szybki, dwuzakresowy WiFi (2,4 GHz/ /5 GHz). Umowę można również zawrzeć na dłuższy czas z opcją jej zawieszenia na wakacje. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi zaledwie 9,90 zł.

Dla zainteresowanych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach. Dodatkowo fani filmu i sportu, mogą zakupić trzy pakiety a’ la carte: Eleven, HBO GO oraz Filmbox On Demand dostępne na komputerach, tabletach lub smartfonach, bez konieczności wykupienia pakietów telewizji. W tym roku do promocyjnej oferty dołączyły także dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami internetowymi. Usługa z Internetem 3 GB kosztuje 19 zł/mies., a 15 GB – 29 zł/mies.

Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymają kartę zniżkową na wybrane wydarzenia kulturalne do łódzkiego klubu Wytwórnia.Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone. Wystarczy wypełnić formularz na stronie toya.net.pl lub zgłosić się osobiście do lokalnego Biura Obsługi Abonentów. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.

Kliknij by poznać szczegóły oferty i zamówić swój  pakiet Intrentu Studenckiego>