Menu główne

TOYA z kolejnym kanałem HD!

16-07-2019

Od wtorku 16 lipca, TOYA wprowadziła do swojej oferty telewizyjnej kolejny, już 157 kanał w jakości HD - TV Regio. Ma on wyjątkowy charakter, gdyż w całości jest produkowany przez lokalne stacje telewizyjne, w tym TV TOYA. Program zawiera audycje poświęcone historii, pasjom mieszkańców poszczególnych regionów, a także wiele materiałów o charakterze poznawczym. Co rzadko spotykane, nadawcą TV Regio jest nowa firma na rynku, Dynamic Media.

Kanał jest dostępny dla wszystkich Abonentów posiadających odbiornik HD w pakiecie Wygodnym (na pozycji 51), zarówno poprzez odbiornik cyfrowy, jak i na komputerze, tablecie lub smartfonie w darmowej aplikacji TOYA GO.

– Nasz własny program lokalny TV TOYA produkuje wiele interesujących pozycji o walorach poznawczych i uniwersalnym charakterze. Jednak są one dostępne jedynie dla Abonentów sieci kablowej TOYA i firm partnerskich. Ogromnie się cieszymy, że możemy wesprzeć ciekawą inicjatywę utworzenia ogólnopolskiej stacji zawierającej lokalne treści. Jesteśmy przekonani, że sprawy lokalne mają ogromną wagę nie tylko dla społeczności miejscowych, ale zainteresują także mieszkańców całego kraju. Podobne inicjatywy były już kilkakrotnie podejmowane bez powodzenia, wierzymy jednak, że tym razem będzie to sukces – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Po zmianach w ofercie TOYA znajduje się rekordowa ilość kanałów – 234, a w aplikacji TOYA GO aż 138.