Menu główne

Jeszcze więcej kanałów w TOYA

11-03-2019

Od 11 marca, TOYA wzbogaca ofertę telewizyjną o trzy nowe kanały. Wszystkie nowości: Q Polska (poz. 203), Polsat Games (poz. 420) oraz Gametoon (poz.421) znajdą się w pakiecie Wygodnym.


Q Polska debiutuje na polskim rynku – TOYA jako pierwszy operator wprowadzi ten kanał do oferty telewizyjnej. Kanał to unikalny projekt, który wprowadza nową na polskim rynku koncepcję prezentowania w telewizji linearnej najlepszych materiałów wideo z Internetu. Ogromną wartością jest także tworzenie specjalnych, autorskich audycji przez gwiazdy polskiego YouTube’a. Ważnym elementem kanału jest uruchomienie w dniu startu, bogatej biblioteki jego najlepszych materiałów archiwalnych, dostępnych w zakładce Free VOD.


Dwa pozostałe kanały propagują prężnie rozwijającą się dziedzinę cyfrowej rozrywki – esport. Polsat Games dla celów realizacji tego programu wybudował specjalne 500. metrowe studio, wyposażone w dwadzieścia kamer. W ramówce stacji znajdują się transmisje z turniejów esportowych, autorskie audycje gamingowe, poradniki, recenzje i co ciekawe, japońskie seriale animowane, które mają w Polsce rzeszę wielbicieli.


Gametoon, którego dystrybutorem jest Kino Polska TV S.A. także prezentuje świat esportu. Pokazy gier na żywo z profesjonalnym komentarzem, prezentacja nowych gier i reportaże z turniejów z pewnością zainteresują graczy w rożnym wieku.


Warto zauważyć, że wszystkie trzy kanały nadają w wersji HD i będą dostępne od pakietu Wygodnego także w darmowej aplikacji TOYA GO.

Po zmianach w ofercie TOYA znajduje się rekordowa ilość kanałów HD – 148, a w aplikacji TOYA GO jest ich aż 125. 11 marca nastąpi także zamiana kanału Stingray Brava na Stingray Retro. To konsekwencja wycofania kanału Brava z rynku. Kanał Retro prezentuje największe hity muzyczne z lat 80, 90 i początku XXI wieku bez przerw reklamowych.