Menu główne

Nowy serwis SVOD w TOYA – koncerty najlepszych zespołów wszech czasów

17-10-2018

Od 17 października br. TOYA wprowadziła nowy serwis pod nazwą Koncerty Stingray Qello, umożliwiający dostęp do kilkudziesięciu koncertów światowej klasy wykonawców muzyki, głównie rockowej. Lista obejmuje 45 starannie wyselekcjonowanych muzycznych wydarzeń. Co miesiąc pojawiać się będzie 4-5 nowych pozycji.

W katalogu znajdują się takie sławy jak między innymi: Black Sabbath, Coldplay, David Gilmour, Deep Purple, Depeche Mode, Kiss, Queen, Rolling Stones, The Doors czy U2.

Uruchomienie serwisu stało się możliwe dzięki rozszerzeniu współpracy TOYA z międzynarodową korporacją Stingray, która wcześniej dostarczała linearne kanały muzyczne do pakietu Koneser takie jak Brava, Classica, Djazz, a od 15 października także iConcerts, C Music TV, Loud i Juicebox. Oferta skierowana jest do wszystkich Abonentów TOYA, którzy są użytkownikami odbiorników cyfrowych 3G. Korzystający z innych usług mogą uzyskać dostęp poprzez aplikację TOYA GO, bez konieczności posiadania pakietów telewizyjnych.

Dostęp na 30 dni do całego katalogu wynosi 19,90 zł, przy zamówieniu na 6 miesięcy (180 dni) cena zostaje obniżona do 14,90 miesięcznie. – Mamy świadomość, że jest to serwis skierowany jedynie do wybranej grupy miłośników głośniejszej muzyki, ale niezwykle ważnej, którzy w większości decydują dziś o budżecie domowym i płacą rachunki. To rodzice pokolenia wchodzącego w dorosłe życie i to jest nasz ukłon w ich stronę – mówi Jacek Kobierzycki Dyrektor Generalny TOYA.

Serwis Koncerty Stingray Qello to jedna z wielu nowości i zmian, jakie TOYA oferuje tej jesieni. Wszystkie są opisane w najnowszym wydaniu Magazynu Abonenta, który właśnie trafia do szerokiej dystrybucji.