Menu główne

W TOYA jeszcze więcej kanałów HD!

15-10-2018

15 października TOYA, już po raz kolejny w tym roku, zwiększa ilość kanałów HD w ofercie telewizji cyfrowej. Ponadto, dwa bardzo popularne kanały powiększą swój zasięg. Paramount HD zostaje przeniesiony z pakietu Bogatego do Wygodnego, gdzie znajdzie się także Nick Jr., dotychczas dostępny w tematycznym Pociecha.


Najwięcej zmian nastąpi w zakresie pakietów tematycznych. Pakiet Koneser dla miłośników muzyki poważnej, baletu, opery i jazzu, nie tracąc nic ze swego unikalnego charakteru, zostanie wzbogacony o nowe gatunki: koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, rockowej, filmowej oraz starannie wyselekcjonowanej muzyki dla nastolatków. Te nowe treści będą prezentowane na antenach czterech kanałów HD należących do światowej grupy Stingray: iConcerts (poz. 780), C Music (poz.788), Loud (poz. 781) i Juicebox (poz. 787). Wszystkie kanały z pakietu Koneser będą dostępne także w darmowej aplikacji TOYA GO, umożliwiającej ich oglądanie na komputerach i urządzeniach mobilnych w domu i poza nim.


Istotne zmiany nastąpią także w pakiecie Nocnym, zawierającym programy dla dorosłych. Kanały Hustler i Private TV zostaną zamienione na wersje HD. W ofercie TOYA, po zmianie znajduje się aż 136 programów HD. – Warto zauważyć, że obecna modyfikacja oferty telewizji cyfrowej to dopiero wstęp do poważniejszych zmian, które nastąpią 3 grudnia. Wówczas z pakietu Wygodnego wycofamy aż 22 kanały tzw. duble SD, które oczywiście nadal pozostaną dostępne w wersji HD. W tym samym terminie pakiet Oszczędny, zostanie uzupełniony o 5 wersji HD już istniejących kanałów. Dla niewielkiej już liczby Abonentów, korzystających z odbiorników SD, kontynuujemy akcję bezpłatnej wymiany odbiorników na cyfrowe – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.


Pełna informacja o zmianach i nowościach, nie tylko oferty telewizyjnej, znajduje się w najnowszym wydaniu Magazynu Abonenta TOYA, który trafia właśnie do odbiorców.