Menu główne

Internet studencki 2018

22-08-2018

Od 20 sierpnia b.r. w TOYA dostępna jest promocyjna oferta „Internet studencki 2018”. 

Wzorem lat ubiegłych studenci mogą podpisywać umowy na krótszy okres, od 7 do 9 miesięcy. Promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy. W ofercie znalazły się trzy pakiety Internetu: 30/6 Mb/s w cenie 35,90 zł/miesiąc, 150/25 w cenie 45,90 zł/miesiąc oraz 600/50 za 65,90 zł/miesiąc. W każdym z podanych pakietów w cenie zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz / 5 GHz). Umowę można również zawrzeć na dłuższy czas z opcją zawieszenia na wakacje. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi zaledwie 9,90 zł. 

 Dla chętnych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach. Dodatkowo fani filmu i sportu mogą zakupić trzy pakiety a’la carte: Eleven, HBO GO oraz Filmbox On Demand dostępne na komputerach, tabletach lub smartfonach, bez konieczności wykupienia pakietów telewizji. W tym roku do promocyjnej oferty dołączyły także dwa pakiety Telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa z Internetem 3GB kosztuje 19 zł/miesiąc, a 15 GB – 29 zł/miesiąc. 

Ponadto wszyscy studenci otrzymają kartę zniżkową na wszystkie wydarzenia kulturalne odbywające się w łódzkim klubie Wytwórnia. 

Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone. Wystarczy wypełnić formularz na stronie toya.net.pl lub zgłosić się osobiście do lokalnego Biura Obsługi Abonenta. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.