Menu główne

Abonenci TOYA mogą wygrać dużo pieniędzy

24-05-2018

Pod hasłem „W TOYA warto być EKO – to się opłaca!”, startuje wielki konkurs dla Abonentów naszej sieci. Konkurs ma na celu promowanie korzystania z ekologicznego sposobu regulowania należności za usługi – wyłącznie drogą elektroniczną, bez drukowania faktur, druków przelewów, etc.

Aby wziąć w nim udział należy zalogować się w elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta (eBOA) na www.toya.net.pl, dokonać płatności za fakturę wystawioną przez TOYA korzystając z systemu szybkich płatności online i zaproponować hasło reklamowe promujące płatności z eBOA. Jury organizatora konkursu wybierze najlepsze hasła reklamowe i wyłoni zwycięzców. Szczegóły konkursu i jego regulamin są dostępne na www.ekotoya-konkurs.pl

Jak przystało na konkurs promujący elektroniczne płatności, nagrody będą również wypłacone drogą elektroniczną na konta, z których zostały opłacone faktury za usługi TOYA.  Do wygrania jest 39 nagród pieniężnych: 3 po 5 000 zł, 3 po 1 000 zł i 33 po 100 zł. 

Konkurs jest przeznaczony dla Abonentów korzystających z ekoFaktury TOYA. Kto jeszcze nie korzysta z takiej formy rozliczania za usługi TOYA, może dokonać zamiany faktury papierowej na elektroniczną poprzez rejestrację oraz wypełniając w eboa.toya.net.pl formularz „Przejdź na ekoFakturę”.

Zapraszamy naszych Abonentów do udziału w konkursie i życzymy zwycięstwa.