Menu główne

Kruk. Szepty słychać po zmrok - nowy serial CANAL+

09-03-2018

Serialowy thriller produkcji CANAL+ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” zadebiutuje na małym ekranie już 18 marca o 21:30. Nowe dzieło  studia OPUS TV będzie można obejrzeć tylko w CANAL+, również w nowej technologii 4K. Reżyserem jest Maciej Pieprzyca, twórca m.in.:  „Jestem mordercą”.

 „KRUK. Szepty słychać po zmroku” przeniesie widzów na Podlasie. , gdzie dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą zaginięcia chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

Niewątpliwą zaletą serialu jest mocna obsada. W roli tytułowego Kruka wystąpi Michał Żurawski („Dzikie róże”, „Jestem mordercą”). Obok niego zobaczymy Cezarego Łukaszewicza („BELFER”), Katarzynę Wajdę („Jesteś bogiem”), Andrzeja Zaborskiego („Róża”), Annę Nehrebecką („Chce się żyć”), Marcina Bosaka („W ciemności”) oraz Jerzego Schejbala („Yuma”). Za muzykę odpowiada natomiast jeden z najzdolniejszych polskich twórców – Bartosz Chajdecki. Skomponował on ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak: „Jestem mordercą”, „Bogowie”, „Chce się żyć” czy „Najlepszy”.
 

CANAL+ dostępny jest w TOYA w pakietach CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE
Więcej o pakietach Canal+ znaleźć można na stronie: https://toya.net.pl/strona/promocja-canal-plus