Menu główne

W TOYA nowy pakiet 600 Mb/s i kolejne przyspieszenie prędkości

05-12-2017

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, TOYA wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet dostępu do Internetu o przepustowości 600/50 Mb/s.

Ponadto TOYA po raz kolejny przyspieszyła prędkości we wszystkich dotychczasowych, pakietach internetowych. Tym razem zwiększył się upload, w zależności od posiadanej opcji – od 25 do nawet 100 proc.

Od grudnia powyższe zmiany wprowadzone zostały dla Abonentów z Łodzi, Pabianic, Mysłowic i Pisza. Z kolei w Krakowie, Przemyślu, Kutnie i Piotrkowie Trybunalskim będą one dostępne od początku stycznia 2018.

Dodatkowe atrakcje zawiera także usługa mobilna świadczona w modelu MVNO. Pierwsza to superoszczędny pakiet HIT, w cenie tylko 1 zł/miesięcznie. Jest on przeznaczony dla klientów korzystających rzadziej, zarówno z telefonii, jak i z Internetu. Opłaty są w nim naliczane według rzeczywistego wykorzystania. Kolejne udogodnienia to pakiety „No limit” na rozmowy i SMS lub Internet mobilny, co jest rzadko spotykanym rozwiązaniem wśród operatorów MVNO.

Aktualnie w TOYA trwa promocja „Warto na dłużej”. W jej ramach można zamówić m.in. pakiety internetowe ze stałą, obniżona ceną w całym okresie promocji.