Menu główne

Świąteczna niespodzianka od TOYA - aż 38 odkodowanych kanałów!

04-12-2017

Z okazji nadchodzących świąt, łódzki operator telekomunikacyjny przygotował wyjątkowy prezent dla Abonentów Telewizji cyfrowej. Przez cały grudzień odkodowanych będzie aż 38 kanałów filmowych i popularnonaukowych z różnych pakietów.

Dostęp do poszczególnych kanałów zależny jest od posiadanego pakietu bazowego. Wykaz dostępny jest na stronie: toya.net.pl/strona/otwarte-okno-2017.

Ponad 30 z odkodowanych kanałów, można oglądać za pomocą serwisu TOYA GO na komputerach i urządzeniach mobilnych. Tą drogą, w ramach prezentu, są one dostępne dla wszystkich Abonentów Telewizji cyfrowej, bez względu na posiadany pakiet bazowy.

Dodatkowo, jak co roku, za pomocą aplikacji Karaoke TOYA udostępnia 16 najbardziej popularnych kolęd. Są one dostępne na odbiornikach cyfrowych 3G oraz także w aplikacji TOYA GO.

Usługi TOYA można cały czas zamawiać w ramach cieszącej się niesłabnącą popularnością promocji „Warto na dłużej”. Umożliwia ona oszczędne łączenie usług w Dwupaki i Trójpaki w bardzo atrakcyjnych cenach.