Menu główne

Internet w TOYA najszybszy - już 3. raz z rzędu

12-05-2017

W kwietniu, już po raz kolejny, TOYA znalazła się na szczycie rankingu ogólnopolskich dostawców łącz internetowych speedtest.pl. Po rankingach za luty i marzec to trzeci taki przypadek z rzędu.

Ranking speedtest.pl opracowany jest w oparciu o testy łączy przeprowadzane przez Abonentów. Według danych zamieszczonych na portalu, średni wynik prędkości pobierania w TOYA w okresie od 1 do 30 kwietnia wyniósł ponad 59 Mb/s. Łącza TOYA notują także doskonałe wyniki jeżeli chodzi o inne parametry - ponad 13 Mb/s w prędkości wysyłania oraz bardzo niski Ping - 17ms. W kwietniu Abonenci TOYA przeprowadzili ponad 15 tysięcy testów za pomocą portalu i aplikacji speedtest.pl. TOYA utrzymała także doskonałe drugie miejsce w kategorii WiFI (pobieranie ponad 33 Mb/s, wysyłanie ponad 10 Mb/s).

Pierwsze miejsce TOYA w rankingu związane jest z podniesieniem prędkości większości pakietów internetowychod 1 lutego 2017 r. W ciągu ostatnich trzech lat była to już piąta zmiana. W tym czasie prędkość pobierania danych u Abonentów TOYA wzrosła od 4 do 6 razy, a wysyłania średnio sześciokrotnie. Aktualnie w TOYA trwa promocja „Warto na dłużej”, w której m.in. pakiety internetowe można zamówić ze stałą, obniżona ceną w całym okresie promocji. Dodatkowo zamawiając telewizję oraz telefonię stacjonarną lub mobilną można uzyskać dodatkowe zniżki. Przy zmianie operatora TOYA oferuje dodatkowo 3 miesiące po złotówce.

Aktualne rankingi dostępne są pod poniższymi linkami:
http://www.speedtest.pl/ranking_isp
http://www.speedtest.pl/ranking_isp/3/ranking_internetu_wifi_na_urzadzeniach_mobilnych